Вход Запомни ме
Нова Регистрация
24 Юни, Неделя, 02:46 часа
Търси предаване

Програма на BNT

за Неделя, 24 Юни 2018

Програма на BNT за вчера
00:30
Белгия - Тунис, среща от Световното първенство по футбол /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
02:20
Република Корея - Мексико, среща от Световното първенство по футбол /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
04:15
Дойче веле: Шифт
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
04:30
Отблизо с Мира развлекателно предаване с водещ Мира Добрева/п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
05:30
Бразди предаване за земеделие/п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:00
Иде нашенската музика предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов/п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
07:00
Инуяша анимационен филм
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
07:25
Животни по пижами анимационен филм/п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
07:50
Телепазарен прозорец
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:05
Сафарито на Скаут тв филм/п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:30
Денят започва с Георги Любенов публицистично предаване
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:30
Почти вълшебно приключение двусериен детски тв филм /2, последна серия/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
11:30
Клиника на третия етаж тв филм
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:00
По света и у нас информационна емисия
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:30
#Европа информационно предаване с водещ Петър Георгиев
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:00
Световното накратко студийна програма
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:30
Децата на Балканите - с духовност в Европа
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:30
Трето полувреме коментарно студио
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:00
Англия - Панама, среща от Световното първенство по футбол пряко предаване Нижни Новгород
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
17:00
Трето полувреме коментарно студио
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:00
Япония - Сенегал, среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Екатеринбург
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00
По света и у нас информационна емисия
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:30
Трето полувреме коментарно студио
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:00
Полша - Колумбия, среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Казан
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:00
Трето полувреме коментарно студио
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:45
Огнен трус игрален филм /копродукция, 2015г./, режисьор Джеф Браун, в ролите: Александра Пол, Зоу Баркър, Найджъл Барбър и др.
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 

Препоръчай в Google+:

Сподели във Facebook Сподели във Facebook!