Вход Запомни ме
Нова Регистрация
19 Юни, Сряда, 08:26 часа
Търси предаване

Програма на BNT

за Сряда, 19 Юни 2019

Програма на BNT за вчера
Покажи миналите предавания
00:20
Култура.БГ /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
01:20
100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен лайфстайл/п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
02:20
Госпожо Държавен секретар тв филм /8 епизод/п/(14)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
03:10
Туристически маршрути
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
03:35
Търсачи на реликви тв филм /2 епизод/п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
04:20
Брат за брата 3 тв филм /6 епизод/п/(16)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
05:05
Още от деня коментарно предаване/п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
05:45
Телепазарен прозорец
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:00
Сутрешен блок информационно предаване с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:30
По света и у нас информационна емисия
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:45
Култура.БГ културно-информационен слот с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:45
100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:45
Капри тв филм /2 епизод/п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
11:40
Телепазарен прозорец
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:00
По света и у нас информационна емисия
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:30
Дом за нашите деца тв филм /3 серия/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:30
Бързо, лесно, вкусно /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00
Малки истории /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:10
Телепазарен прозорец
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:25
Васко да Гама от село Рупча тв филм /3 серия/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:30
Приключенията на горските мечоци анимационен филм
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:40
Телепазарен прозорец
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00
По света и у нас информационна емисия
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:10
Новини на турски език
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:30
Капри тв филм /3 епизод/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
17:25
Зелена светлина
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
17:30
Бързо, лесно, вкусно /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:00
По света и у нас информационна емисия
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:20
Още от деня коментарно предаване
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:00
Търсачи на реликви тв филм /3 епизод/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:50
Лека нощ, деца!
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00
По света и у нас информационна емисия
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:45
Спортни новини
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:00
Хрътката 3 тв филм /3 епизод/ (14)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:00
Госпожо Държавен секретар тв филм /9 епизод/(14)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:00
По света и у нас информационна емисия
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:25
Зелена светлина
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:30
Брат за брата 3 тв филм /7 епизод/(16)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 

Сподели във Facebook Сподели във Facebook!