Вход Запомни ме
Нова Регистрация
26 Април, Петък, 01:30 часа
Търси предаване

Програма на BNT

за Петък, 26 Април 2019

Програма на BNT за вчера
Покажи миналите предавания
00:00
Улови момента с Милен Атанасов предаване за иновации и нови технологии/п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
00:30
Култура.БГ /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
01:30
100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
02:30
Перфектните непознати игрален филм /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
04:25
Туризъм.бг /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
05:25
Още от деня коментарно предаване/п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
05:40
Магията на българския иконостас документален филм /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:10
Внимание, роботика анимационен филм /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:35
Диноотряд "Кунг-фу" анимационен филм/п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
07:00
Сутрешен блок информационно предаване с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:30
По света и у нас информационна емисия
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:45
Култура.БГ културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:45
100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:45
Две опашчици анимационен филм /Русия, 2018г./, режисьор Виктор Азеев
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:00
По света и у нас информационна емисия
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:30
Стани богат тв игра/п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:30
Отвъд петолинието филм за операта "Янините девет братя"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00
Малки истории предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:00
Предаване за хора с увреден слух
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:30
Гимназия "Черна дупка" тв филм
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:55
Духът и неговото златно сърце детски игрален филм /Чехия, 2013г./, режисьор Зденек Зеленка, в ролите: Виктор Прайс, Иржина Бохдалова, Вероника Кубаржова и др.
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
17:30
Евроизбори 2019: Встъпителни клипове
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
17:45
Пътят на воина документален филм /България, 2017г./, режисьор Христо Димитров - Хиндо
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:00
Стани богат тв игра
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:50
Лека нощ, деца!
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00
По света и у нас информационна емисия
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:45
Спортни новини
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:00
Достоевски тв филм /8, последен епизод/ (14)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:00
Битие игрален филм /копродукция, 1994г./, режисьор Ермандо Олми, в ролите: Омеро Антонути, Анаби Абделиалил, Пол Скофийлд и др.
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:40
Отец Иван и неговите деца документален филм /България, 2010г./, режисьор Георги Стоев - Джеки
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 

Сподели във Facebook Сподели във Facebook!