Вход Запомни ме
Нова Регистрация
06 Юли, Понеделник, 15:17 часа
Търси предаване

Програма на всички Футболни мачове

за Понеделник, 06 Юли 2020 Сподели във Facebook Сподели

14:00
Футбол: Портсмут - Оксфорд Юнайтед, първи полуфинален мач от плейофите на английската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00
Футбол: Саутхямптън - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:00
Серия А: Каляри - Аталанта
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00
Футбол: Флийтууд Таун - Уикъмб Уондърърс, първи полуфинален мач от плейофите на английската Лига 1 /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00
Футбол: ЦСКА - Лудогорец, мач от efbet Лига /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00
Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Арсенал, мач от английската Висша лига /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:30
Футбол: Барселона - Атлетик /Б/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
17:00
Серия А: Ювентус - Торино
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:00
Треска за футбол Световно първенство 1994 г.: България - Гърция
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:00
Футбол: Чарлтън Атлетик - Милуол, мач от Чемпиъншип /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:00
NHL: Класически мач от 2006г. Каролина Хърикейнс - Едмънтън Ойлърс, Финална серия за Купа Стенли, седма среща
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:00
Серия А: Обзор 30 кръг
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:00
Футбол: Оксфорд Юнайтед - Портсмут, полуфинален мач реванш от плейофите на английската Лига 1, директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:30
"Преди кръга", предаване за български футбол (2019-20), 30-и епизод, директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:45
УЕФА Лига Европа - класически мачове
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00
Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2019-20), 6-и епизод /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00
Серия А: Наполи - Рома
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:30
УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:30
Легендите на европейските първенства по футбол документална поредица /1 епизод/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:30
Студио "Футбол", директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:30
Серия А: Парма - Фиорентина
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:00
УЕФА Шампионска лига: Най-запомнящите се моменти в историята
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:00
Футбол: Мач от efbet Лига, директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:30
Футбол: Уикъмб Уондърърс - Флийтууд Таун, полуфинален мач реванш от плейофите на английската Лига 1, директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:00
Футбол: Тотнъм Хотспър - Евертън, мач от английската Висша лига, директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:00
Футбол: Атлетико /М/ - Валядолид (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:00
Серия А: Лацио - Милан
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:55
Студио "Футбол", директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:00
Треска за футбол Световно първенство 1994 г.: България - Гърция
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:45
Футбол: Оксфорд Юнайтед - Портсмут, полуфинален мач реванш от плейофите на английската Лига 1 /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 

Тв програма на Футболните мачове днес: всички Футболни мачове по всички телевизии. Информацията и категоризацията на предаванията на Футболни мачове и други се извършва автоматично и са възможни грешки и пропуски.

Филмите днес
Повече не искам да виждам предаванията в тази кутия
13:30bTV Cinema: "Затворници" - криминален, драма (САЩ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:45TV1000: Женско братство, САЩ, комедия/драма/рома...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00KinoNova: "Обети на любовта" - романтичен филм с ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:10Film Box: Метеор, част 1 Фантастичен, Драма САЩ 2...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:10HBO 2: "Съмнение", драма, САЩ, 2008; реж. Джон ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:15Vivacom Arena: Когато любовта не е достатъчна: Ис...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:20Cinemax: "Голо оръжие 33 1/3", криминална комедия...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:00Max Sport 2: Голф: "Хрониките на шампиона: Санди ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:05HBO: "Пънк клуб", музикална драма, САЩ, 2013;...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:45Film Box: Метеор, част 2 Екшън САЩ 2008
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:45Cinemax: "Четири стаи", комедия, САЩ, 1995; реж. ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:50KinoNova: "Часове" - трилър с уч. на Пол Уокър, Х...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:55HBO 2: "Господарка на злото", фентъзи, САЩ, 201...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00Hobby TV: Риболовен филм - тв поредица
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00TV1000: Мажоретки: Борба до край, САЩ, комедия/с...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:10BNT 3: По стъпките на Чарли Чаплин документален...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:15bTV Cinema: "Извличане" - трилър (САЩ, 2007), реж...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:35Vivacom Arena: Предимствата да бъдеш аутсайдер Др...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:50HBO: "Терминатор: Мрачна съдба", екшън - трил...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
17:00Diema: "Бърз или мъртъв" - уестърн с уч. на Шар...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
Виж всички Филми днес
Футболните мачове днес
Повече не искам да виждам предаванията в тази кутия
14:00Nova Sport: Портсмут - Оксфорд Юнайтед, първ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00Diema Sport 2: Саутхямптън - Манчестър Сити, ма...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:00Max Sport 3: Серия А: Каляри - Аталанта
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00Nova Sport: Флийтууд Таун - Уикъмб Уондърърс...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00Diema Sport: ЦСКА - Лудогорец, мач от efbet Л...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00Diema Sport 2: Уулвърхямптън Уондърърс - Арсена...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:30Film Plus: Барселона - Атлетик /Б/ (Ла Лига...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
17:00Max Sport 3: Серия А: Ювентус - Торино
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:00BNT 3: Треска за футбол Световно първенство 199...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:00Nova Sport: Чарлтън Атлетик - Милуол, мач от...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:00Max Sport 2: NHL: Класически мач от 2006г. Кароли...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:00Max Sport 3: Серия А: Обзор 30 кръг
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:00Diema Sport 2: Оксфорд Юнайтед - Портсмут, полу...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:30Diema Sport: "Преди кръга", предаване за българск...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:45BNT 3: УЕФА Лига Европа - класически мачове
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предава...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00Nova Sport: Обзор на кръга за Купата на Футболнат...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00Max Sport 3: Серия А: Наполи - Рома
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:30Ring.BG: УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:30BNT 3: Легендите на европейските първенства по ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
Виж всички Футболни мачове днес
Сериалите
Сериалите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Теленовелите
Теленовелите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Научнопопулярните филми
Научнопопулярните филми днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Токшоу предаванията
Токшоу предаванията днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Баскетболните мачове
Баскетболните мачове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Волейболните мачове
Волейболните мачове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Тенис срещите
Тенис срещите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Зимните спортове
Зимните спортове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Формула 1 състезанията
Формула 1 състезанията днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Най-популярни предавания
ТВ Новини / Актуално