Вход Запомни ме
Нова Регистрация
20 Ноември, Вторник, 02:36 часа
Търси предаване

Програма на всички Футболни мачове

за Вторник, 20 Ноември 2018 Сподели във Facebook Сподели във Facebook!

02:00
Футбол: Шампионска лига Монако - Брюж
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
02:35
Футбол: Англия - Хърватия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
04:00
Футбол: Италианска Серия А Торино - Парма
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
05:10
Футбол: Германия - Холандия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:00
Тенис: ATP Лондон Полуфинален мач
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:00
Футбол: Байерн ТВ Байерн Мюнхен - АЕК, мач от Шампионската лига
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:30
Футбол: MLS, Канзас - Солт Лейк Сити, плейоф
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00
Футбол: MLS, Атланта - ФК Ню Йорк Сити, плейоф
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00
Футбол: Ботев Враца - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00
Футбол: Кардиф Сити - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00
Футбол: Испанска Ла Лига Жирона - Леганес
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:30
Футбол: България - Словения - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00
Футбол: Монако - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00
УЕФА Лига Европа: Спартак М - Рейнджърс
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00
Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00
Футбол: Италианска Серия А Аталанта - Интер
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:10
Футбол: Атлетико /М/ - Реал /Сосиедад/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
11:50
"Карате кид 2" - екшън с уч. на Ралф Мачио, Пат Морита, Мартин Ков, Пат Е.Джонсън, Дани Камекона и др.
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:00
Футбол: Шампионска лига Атлетико Мадрид - Борусия Дортмунд
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:00
УЕФА Лига Европа: Байер Л - Цюрих 
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:00
Футбол: Саутхямптън - Уотфорд, мач от английската Висша лига, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:05
Футбол: Шефилд Юнайтед - Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00
Футбол: Гингам - Лион, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00
УЕФА Шампионска лига: Аякс - АЕК Атина
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00
Футбол: Италианска Серия А Милан - Ювентус
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:50
Футбол: Германия - Холандия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00
Футбол: Лестър Сити - Бърнли, мач от английската Висша лига, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00
Футбол: Испанска Ла Лига Селта - Реал Мадрид
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00
УЕФА Шампионска лига: Реал М - Рома
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00
Футбол: ЦСКА - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:40
Футбол: България - Словения - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
17:45
Футбол: Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:00
Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:00
УЕФА Шампионска лига: Шахтьор Д - Хофенхайм
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:00
Футбол: Лудогорец - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:00
Снукър: Демонстративен мач между световните шампиони Марк Уилямс и Джон Хигинс пряко предаване от з. "Универсиада"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:00
Футбол: Байерн ТВ Рьодингхаузен - Байерн Мюнхен, мач от втори кръг за Купата на Германия
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00
Футбол: Черно море - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:15
Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2018-19), 1-ви епизод, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:30
Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:30
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:40
Футбол: Атлетик /Б/ - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:45
Футбол: Оксфорд Сити - Транмиър Роувърс, преиграване от първи кръг за Купата на Футболната асоциация, директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:50
Футбол: Франция - Уругвай - приятелска среща пряко предаване от Сен Дени
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:15
Футбол: Марсилия - Дижон, мач от френската Лига 1, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:00
Футбол: Италианска Серия А Обзор
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:40
Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
Филмите днес
Повече не искам да виждам предаванията в тази кутия
01:00KinoNova: "Американски убиец" - екшън с уч. на с ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
01:20HBO: "Незабравимо", психотрилър, САЩ, 2017; р...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
01:34Vivacom Arena: Когато любовта не е достатъчна: Ис...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
01:55TV1000: Добре дошъл при мен, САЩ, комедия/драма, ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
01:55HBO 2: "Син Сити: Град на греха", криминален тр...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
02:40BNT: Послания от мрака игрален филм /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
03:00TV+: "Момин проход: Наследство от бабини врем...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
03:00HBO: "След риалити шоуто", комедийна драма, С...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
03:05Cinemax: "През Бруклинския мост", комедия, САЩ, 1...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
03:06Vivacom Arena: Голямото плискане Драма, Трилър 2015
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
03:25TV1000: Да оженим Бари, САЩ, комедия, 2014
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
04:00TV+: "Ричард Брансън: Суров инстинкт" - докум...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
04:05BNT 2: Северозападни пространства документален ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
04:25HBO: "Мръсни хубави неща", криминален трилър, ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
04:55Cinemax: "Надвиснала буря", биографична драма, Ве...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
05:00HBO 2: "Жените на 20-и век", комедийна драма, С...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
05:06Vivacom Arena: Рицарят Ръждивко Анимация, Комедия...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
05:20TV1000: Момче, наречено лодка, Австралия, САЩ, ко...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
05:30TV+: "Съдбата на принц Уилям" - документален ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:00bTV: "Барби: Страната на сънищата" - анимация
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
Виж всички Филми днес
Футболните мачове днес
Повече не искам да виждам предаванията в тази кутия
02:00Max Sport 3: Шампионска лига Монако - Брюж
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
02:35BNT 3: Англия - Хърватия - среща от тур...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
04:00Max Sport 3: Италианска Серия А Торино - Парм...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
05:10BNT 3: Германия - Холандия - среща от т...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:00Max Sport 1: ATP Лондон Полуфинален мач
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:00Max Sport 3: Байерн ТВ Байерн Мюнхен - АЕК, м...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:30Eurosport: MLS, Канзас - Солт Лейк Сити, пл...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00Eurosport: MLS, Атланта - ФК Ню Йорк Сити, ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00Diema Sport: Ботев Враца - Дунав, мач от Първ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00Diema Sport 2: Кардиф Сити - Брайтън & Хоув Алб...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00Max Sport 3: Испанска Ла Лига Жирона - Легане...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:30BNT 3: България - Словения - среща от т...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00Nova Sport: Монако - Пари Сен Жермен, мач от...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Спартак М - Рейнджърс
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00Diema Sport 2: Хъдърсфийлд Таун - Уест Хям Юнай...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00Max Sport 3: Италианска Серия А Аталанта - Ин...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:10Film Plus: Атлетико /М/ - Реал /Сосиедад/ (...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
11:50KinoNova: "Карате кид 2" - екшън с уч. на Ралф Ма...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:00Max Sport 3: Шампионска лига Атлетико Мадрид ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:00Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Байер Л - Цюрих 
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
Виж всички Футболни мачове днес
Сериалите
Сериалите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Теленовелите
Теленовелите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Научнопопулярните филми
Научнопопулярните филми днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Токшоу предаванията
Токшоу предаванията днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Баскетболните мачове
Баскетболните мачове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Волейболните мачове
Волейболните мачове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Тенис срещите
Тенис срещите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Зимните спортове
Зимните спортове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Формула 1 състезанията
Формула 1 състезанията днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Най-популярни предавания
ТВ Новини / Актуално