Вход Нова Регистрация
Нова Регистрация  Нова регистрация
20 Октомври, Сряда, 10:26 часа
Търси предаване

Програма на Eurosport

за Сряда, 20 Октомври 2021

Програма на Eurosport за вчера
Покажи миналите предавания
00:30
Колоездене: Обиколка на Ломбардия, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
02:30
Ски-алпийски дисциплини: Световен шампионат в Кортина д`Ампецо, гигантски слалом, първи манш, жени, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
03:00
Ски-алпийски дисциплини: Световен шампионат в Кортина д`Ампецо, гигантски слалом, втори манш, жени, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
04:00
Колоездене на писта: Европейско първенство в Гренхен, пети ден, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
06:00
Зала на славата: Солт Лейк Сити 2002
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
07:00
Ски-алпийски дисциплини: Световен шампионат в Кортина д`Ампецо, гигантски слалом, втори манш, жени, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
08:00
Колоездене на писта: Европейско първенство в Гренхен, пети ден, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
09:30
Зала на славата: Солт Лейк Сити 2002
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
10:30
Зала на славата: Торино 2006
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
11:30
Ски-алпийски дисциплини: Световен шампионат в Кортина д`Ампецо, гигантски слалом, втори манш, мъже, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
12:30
Колоездене: Париж - Рубе, мъже, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
13:30
Колоездене: Обиколка на Ломбардия, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
14:30
Лека атлетика: Маратон на Бостън, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
16:30
Ски-алпийски дисциплини: Световен шампионат в Кортина д`Ампецо, гигантски слалом, първи манш, мъже, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
17:00
Ски-алпийски дисциплини: Световен шампионат в Кортина д`Ампецо, гигантски слалом, втори манш, мъже, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
17:30
Колоездене: Париж - Рубе, мъже, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
18:00
Колоездене на писта: Европейско първенство в Гренхен, пети ден, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
18:55
Колоездене: "Колоездачно шоу"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
19:25
Новини
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
19:30
Колоездене на писта: Световен шампионат в Рубе, първи ден, директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
22:50
Новини
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
22:55
Ски-алпийски дисциплини: Световен шампионат в Кортина д`Ампецо, гигантски слалом, първи манш, мъже, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
23:35
Ски-алпийски дисциплини: Световен шампионат в Кортина д`Ампецо, гигантски слалом, втори манш, мъже, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма

Сподели във Facebook Сподели във Facebook

Снимки
Телевизия Eurosport (Евроспорт)
Формула 1
Тв Програма Eurosport

Информация за
Eurosport

Eurosport е единственият паневропейски спортен канал, излъчван на повече от 20 езика, включително и на български. Програмата му включва обзорни предавания, преки излъчвания и записи на всякакви спортни събития - футбол, лека атлетика, зимни спортове, формула 1...

Най-популярно по Eurosport
Новини за Eurosport