Вход Запомни ме
Нова Регистрация
16 Октомври, Вторник, 20:22 часа
Търси предаване

Програма на KinoNova

за Вторник, 16 Октомври 2018

Програма на KinoNova за вчера
Покажи миналите предавания
00:50
"Надиграването" - драма с уч. на Джош Холоуей, Лаз Алонсо, Джош Пек, Кейти Лотц, Крис Браун, Айвън "Флипс" Велес и др.
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:00
"В кадър"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:40
"Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 3
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:45
"В редиците на любовта" - романтична комедия с уч. на Джеймс Дентън, Натали Браун, Ребека Лидиард, Кейт Корбет, Рон Лий и др. /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
11:00
"Касъл" - сериал, сезон 7
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:00
"Космическа надпревара" - семеен филм с уч. на Джеймс Уудс, Алекс Линц, Анабет Гиш, Уилям Атъртън, Уилям Дивайн, Марк Моузес, Бари Корбин и др. /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:30
"Хвани и пусни" - роматична драма с уч. на Дженифър Гарнър, Тимъти Олифант, Кевин Смит, Сам Йегър, Джулиет Луис, Фиона Шау и др. /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:50
"Чиракът на магьосника" - приключенски екшън с уч. на Никълъс Кейдж, Джей Барушел, Алфред Молина, Моника Белучи, Тереза Палмър, Тоби Кибъл, Омар Бенсън Милър, Алис Крийдж и др. /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:00
"София - Ден и Нощ" - риалити сериал
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 8
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:00
"Обирджии" - екшън-трилър с уч. на Пол Уокър, Мат Дилън, Хейдън Кристенсен, Крис Браун, Идрис Елба, Джей Ернандес, Зоуи Салдана и др.
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:10
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 8 /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 

Препоръчай в Google+:

Сподели във Facebook Сподели във Facebook!