Вход Нова Регистрация
Нова Регистрация  Нова регистрация
28 Октомври, Четвъртък, 01:03 часа
Търси предаване

Програма на сериала "Влад"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма

следващите излъчвания на предаването по всички телевизии

28 Окт
06:00
"Влад" - сериал
28 Окт
20:00
"Влад" - сериал, с.2 еп.5
29 Окт
06:00
"Влад" - сериал
29 Окт
20:00
"Влад" - сериал, с.2 еп.6
01 Ное
06:00
"Влад" - сериал
01 Ное
20:00
"Влад" - сериал, с.2 еп.7
02 Ное
06:00
"Влад" - сериал
02 Ное
20:00
"Влад" - сериал, с.2 еп.8

Вижте още: Програма на BTV Lady

Информация за сериала "Влад"

Година: 2003

Участват:

Били Зейн, Пол Попович, Кам Хейскин

Сюжет:

Може да вярвате в съществуването на вампири или не, но смразяващият кръвта исторически факт е, че през 15-и век в Румъния, Влад Дракул, наричан Цепеш (Набивача на кол) установил толкова ужасяващ терор по време на управлението си (жертвите били драни , варени, пържени, обезглавявани, ослепявани, изгаряни, набождани с пирони, погребвани живи, но любимото му наказание обаче било набиването на кол), че мнозина виждат в него главния източник на мита за вампирите.

В наши дни четирима чуждестранни студенти, под ръководството на букурещки професор (Брад Дуриф), се осмеляват да се запътят към самото сърце на миналото на тиранина. Но техният румънски водач (Били Зейн) подозира, че един от студентите тайно се е сдобил с огърлица от гроба на Влад, за която се говори, че контролира сили на злото – толкова огромни, че могат да променят времето и пространството.

Предупреждение за всички: Понякога е най-добре да не будим спящия вълк, защото когато открием, че има и неща по-лоши от смъртта... ще е твърде късно.

Сподели във Facebook Сподели във Facebook

Други филми, сериали и теленовели:

"Специалитетът на готвача" (2008)

"Быть или не быть" (2011)

"КАМА СУТРА" (1996)

"Черната тетрадка на Зинаида Гипиус" (1997)

"ФИЛМОВИ НОЩИ ВЪВ ФИЛИПОПОЛИС 2014" (2014)

"Клетвена декларация" (2003)

"Тишина" (1990)

"Роки IV" (1985)

Филмите днес
Повече не искам да виждам предаванията в тази кутия
00:00bTV Comedy: "Чаровният принц" /п./ - анимация, музикален, романтичен ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
00:15Vivacom Arena: Черната кутия Мистерия, Трилър 2005
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
00:15Cinemax: "Инстинкт (2019)", психологическа драма, Нидерландия, 2019; ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
00:15KinoNova: "Град на греха: Жена, за която да убиваш" - криминален екшъ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
00:40AXN: Изпечено убийство: Само десерт; криминален, драма, Канада, 2017
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
00:40HBO 2: "300: Възходът на една империя", фентъзи - екшън, САЩ, 2014; р...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
01:05TV1000: Изгубените момчета, САЩ, 1987
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
01:10Bulgaria ON AIR: По следите на храната - филм /п./
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
01:15Film Box: Бягство от Кандахар Романтичен, Трилър, Военен Великобритан...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
01:35MovieStar: Подземен свят
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
01:40HBO: "Братя по кръв", екшън - крими - драма, Белгия, 2020; реж. Жерем...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
01:49Vivacom Arena: Пленникът Трилър 2014
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
01:55Cinemax: "Олег", драма, Латвия, 2019; реж. Юрис Курсиетис, с Валентин...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
02:00TV+: "Запеяли две планини" - биографичен филм за народната певица Над...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
02:20AXN: Самоличност; ужаси, трилър, САЩ, 2003
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
02:20HBO 2: "007 Координати: Скайфол", шпионски екшън, Великобритания, 201...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
02:50Film Box: Горчиво и сладко Романтичен, Комедия Тайланд 2009
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
03:10BNT 4: Извън играта /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
03:10HBO: "Бандитките на Оушън", екшън - крими - комедия, САЩ, 2018; реж. ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
03:10TV1000: Мъже, жени и деца, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2014
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
Виж всички Филми днес
Футболните мачове днес
Повече не искам да виждам предаванията в тази кутия
00:15Max Sport 3: Серия А: Лацио - Фиорентина запис
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
04:30Max Sport 3: Шампионска лига: Порто - Милан Трета среща от груповата ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
06:00Ring.BG: Звездите на футбола - предаване за известните личности във ф...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
06:10BNT 3: Футбол: Литва - България, квалификационна среща за световно пъ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
06:15Max Sport 3: Лига Европа: Лацио - Олимпик Марсилия Трета среща от гру...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
07:00Diema Sport 2: Футбол: Уест Хям Юнайтед - Манчестър Сити Карабао къп /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
08:00Diema Sport 3: Футбол: Борусия Мьонхенгладбах - Байерн Мюнхен Купа на...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
08:00Diema Sport: Футбол: Ботев Враца - Черно море efbet Лига (2021-22) /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
08:00Max Sport 3: Серия А: Венеция - Салернитана повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
09:00Diema Sport 2: Футбол: Ница - Лион Лига 1 на Франция /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
10:00Nova Sport: Футбол: Херта Берлин - Борусия Мьонхенгладбах Бундеслига ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
10:00Diema Sport 3: Футбол: Байер Леверкузен - Карлсруе Купа на Германия (...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
10:30Diema Sport: "Головете на кръга" предаване за български футбол (2021-...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
11:00Diema Sport: Футбол: Славия - Пирин Купа на България, 1/8 финали /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
11:00Diema Sport 2: Футбол: Лил - Брест Лига 1 на Франция /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
12:00Diema Sport 3: Футбол: Борусия Дортмунд - Инголщат Купа на Германия (...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
12:35History Channel: Спецове в заложната къща: Коварният Рики
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
13:00Max Sport 3: "УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
13:00Diema Sport: Футбол: Берое - Черно море Купа на България, 1/8 финали /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
13:00Diema Sport 2: Футбол: Монако - Монпелие Лига 1 на Франция /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
Виж всички Футболни мачове днес
Сериалите
Сериалите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Теленовелите
Теленовелите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Научнопопулярните филми
Научнопопулярните филми днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Токшоу предаванията
Токшоу предаванията днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Баскетболните мачове
Баскетболните мачове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Волейболните мачове
Волейболните мачове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Тенис срещите
Тенис срещите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Зимните спортове
Зимните спортове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Формула 1 състезанията
Формула 1 състезанията днес
Искам да виждам тази кутия отворена
ТВ Новини / Актуално