Вход Запомни ме
Нова Регистрация
14 Ноември, Четвъртък, 05:49 часа
Търси предаване

Програма на Film Plus

за Събота, 16 Ноември 2019

Програма на Film Plus за вчера
01:30
Тенис: Ашли Барти - Анет КОнтавейт (Western & Southern Open, Синсинати; WTA Premier - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
04:00
Тенис: Винъс Уилямс - Дона Векич (Western & Southern Open, Синсинати; WTA Premier - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:00
"Светът на Ла Лига" - 4 еп, документална поредица
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:30
"Ла Лига: Превю на предстоящия кръг" - документална поредица
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
07:00
Футбол: Бетис - Севиля (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:00
Футбол: Хетафе - Осасуна (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
11:00
"Ла Лига: Хроники" - документална поредица
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
11:30
Тенис: Нао Хибино - Масаки Дои (Hana-Cupid Japan Women's Open, Хирошима; WTA International - финал, повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:00
Тенис: Ребека Петерсон - Нина Стоянович (Jiangxi International Women's Tennis Open, Нанчан; WTA International - I полуфинал, повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:30
Тенис: Шуай Пън - Елена Рибакина (Jiangxi International Women's Tennis Open, Нанчан; WTA International - II полуфинал, повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:30
Тенис: Елена Рибакина - Ребека Петерсон (Jiangxi International Women's Tennis Open, Нанчан; WTA International - финал и награждаване, повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:00
Тенис: Медисън Кийс - Анжелик Кербер (Toray Pan Pacific Open Tennis Tournament, Осака; WTA Premier - I четвъртфинал, повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:10
Тенис: Мисаки Дои - Анастасия Павлюченкова (Toray Pan Pacific Open Tennis Tournament, Осака; WTA Premier - II четвъртфинал, повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:00
Тенис: Наоми Осака - Юлия Путинцева (Toray Pan Pacific Open Tennis Tournament, Осака; WTA Premier - III четвъртфинал, повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 

Сподели във Facebook Сподели във Facebook!

Снимки
Телевизия Film Plus (Филм Плюс)
Испанско първенство
Тв Програма Film Plus

Информация за
Film Plus

Film Plus е телевизия, ориентирана към излъчването предимно на спортни събития. По Film+ може да гледате футболните мачове от Испанското и Холандското първенство, най-големите тенис турнири по света, ски спортове и др.

Най-популярно по Film Plus
Новини за Film Plus
За момента няма новини за Film Plus
Още новини