Вход Запомни ме
Нова Регистрация
17 Октомври, Четвъртък, 06:34 часа
Търси предаване

Програма на Film Plus

за Четвъртък, 17 Октомври 2019

Програма на Film Plus за вчера
Покажи миналите предавания
01:30
Тенис: Ашли Барти - Петра Мартич (Wuhan Open, Ухан; WTA Premier 5 - I четвъртфинал, повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
04:10
Тенис: Елена Рибакина - Арина Сабаленка (Wuhan Open, Ухан; WTA Premier 5 - II четвъртфинал, повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:05
Тенис: Каролина Плишкова - Ребека Петерсон (Western & Southern Open, Синсинати; WTA Premier - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
07:10
Футбол: Ейбар - Селта /Виго/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:00
Футбол: Селта /Виго/ - Атлетик /Б/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
11:00
Тенис: Джесика Пегула - Анна Калинская (Citi Open, Вашингтон; WTA International - I полуфинал, повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:00
Тенис: Камила Джорджи - Катерин Макнали (Citi Open, Вашингтон; WTA International - II полуфинал, повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:45
Джесика Пегула - Камила Джорджи (Citi Open, Вашингтон; WTA International - финал, повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:55
Тенис: Лейла Фернандес - Мари Бузкова (Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Торонто; WTA Premier 5 - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
17:05
Футбол: Атлетико /М/ - Реал /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:50
Тенис: Алисън Риск - Елина Свитолина (Wuhan Open, Ухан; WTA Premier 5 - IV четвъртфинал, повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:30
"Ла Лига: Хроники" - документална поредица
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:00
"Светът на Ла Лига" - 10 еп., документална поредица
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:30
Футбол: Реал /М/ - Гранада (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:30
Тенис: Джесика Пегула - Анна Калинская (Citi Open, Вашингтон; WTA International - I полуфинал, повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 

Сподели във Facebook Сподели във Facebook!

Снимки
Телевизия Film Plus (Филм Плюс)
Испанско първенство
Тв Програма Film Plus

Информация за
Film Plus

Film Plus е телевизия, ориентирана към излъчването предимно на спортни събития. По Film+ може да гледате футболните мачове от Испанското и Холандското първенство, най-големите тенис турнири по света, ски спортове и др.

Най-популярно по Film Plus
Новини за Film Plus
За момента няма новини за Film Plus
Още новини