Вход Запомни ме
Нова Регистрация
19 Май, Неделя, 18:05 часа
Търси предаване

Програма на BNT 4

за Неделя, 19 Май 2019

Програма на BNT 4 за вчера
Покажи миналите предавания
00:05
По света и у нас
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
00:20
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
01:15
Музика, музика... музикално-образователно предаване
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
01:45
Репетиция /БНТ 2 Варна/п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
02:15
Да, опера! документален филм /БНТ 2 Пловдив/п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
02:45
Младите иноватори документална поредица за иновации и нови технологии /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
03:15
Лястовиците научнопопулярен филм
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
03:30
Денят започва с Георги Любенов /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
05:30
1 Туризмът: Любов към професията /БНТ 2 Варна/п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:00
Малки истории
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
07:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00
Бразди
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:30
По света и у нас
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:00
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:30
Часът на зрителите /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00
Библиотеката
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
11:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:00
По света и у нас
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:30
# Европа
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:00
Извън играта
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:45
Капитан Петко войвода тв сериен филм /3 епизод/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:00
Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:30
Отблизо с Мира
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:30
Денят започва с Георги Любенов
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:30
Добър ден с БНТ 2
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:30
В близък план /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00
По света и у нас
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:30
Спортни новини
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:45
24 часа дъжд игрален филм /1982 г./, режисьор Владислав Икономов, в ролите: Ева Шигулска, Стефан Мавродиев, Стефан Данаилов, Кирил Варийски, Вельо Горанов, Игор Кюлюмов и др.
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:15
Нощни птици
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:15
Извън играта /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 

Сподели във Facebook Сподели във Facebook!

Снимки
Телевизия BNT 4 (БНТ 4)
По Света и у Нас
Тв Програма BNT 4

Информация за
BNT 4

BNT World е сателитният канал на БНТ, който излъчва 24 часа предимно български предавания. Предназначен е за българите в чужбина, но неговата програма се разпространява и в България от всички кабелни оператори.

BNT World произвежда собствени рубрики като стремежът е да дават възможно най-пълна картина за живота в България.

Най-популярно по BNT 4
Новини за BNT 4