Вход Запомни ме
Нова Регистрация
19 Октомври, Събота, 05:38 часа
Търси предаване

Програма на BNT 3

за Събота, 19 Октомври 2019

Програма на BNT 3 за вчера
Покажи миналите предавания
00:35
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Стокхолм: Четвъртфинална среща
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
02:25
Въпрос на чест сериен филм /5 сезон, 12 епизод/ /п/ (16)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
03:10
Спортни новини
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
03:15
Световно първенство по модерен петобой обзор
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
04:10
Баскетбол: Левски Лукойл - Ямбол - среща от Националната баскетболна лига
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:00
Зала на славата
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:15
УЕФА Европейски квалификации: България - Англия
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00
Арена футбол
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:30
Извън играта
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:00
Аз съм
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:15
Светът на конете
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:35
УЕФА Европейски квалификации: Франция - Турция
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
11:30
БНТ на 60 години: "Обзор на една петилетка" коментар на Николай Колев - Мичмана за българския спорт /1985 г./
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:00
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Стокхолм: Четвъртфинална среща
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:50
Спортни новини
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Стокхолм: Полуфинална среща пряко предаване
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00
Аз съм
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:15
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Стокхолм: Полуфинална среща пряко предаване
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:15
Зала на славата
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:30
Арена футбол
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:00
УЕФА Европейски квалификации: Швеция - Испания
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:50
УЕФА Европейски квалификации обзор от 15 октомври
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:20
Спортни новини
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:30
Извън играта
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:00
Дуелът на братята: Историята на "Адидас" и "Пума" игрален филм /Германия, 2016г./, режисьор Оливер Доменгет, в ролите: Кен Дукен, Торбен Либрехт, Пико фон Грооте и др.
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:55
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Стокхолм: Полуфинална среща
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 

Сподели във Facebook Сподели във Facebook!

Снимки
Телевизия BNT 3 (БНТ 3)
Футбол
Тв Програма BNT 3

Информация за
BNT 3

BNT HD е спортно-развлекателен канал. Програмата му включва преки предавания от най-големите спортни форуми - световни и европейски футболни първенства, олимпиади и други значими турнири от света на спорта.
По БНТ HD може да гледате и любими филми и сериали.

Най-популярно по BNT 3
Новини за BNT 3