Вход Запомни ме
Нова Регистрация
28 Октомври, Сряда, 01:15 часа
Търси предаване

Програма на BNT 3

за Сряда, 28 Октомври 2020

Програма на BNT 3 за вчера
00:35
Спортни новини
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
00:45
Викингите сериен филм /пети сезон, 6 епизод/ /п/ (16)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
01:30
Футбол: Йънг бойс - Рома - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
03:20
Аз съм
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
03:35
Континентален тур по лека атлетика: Мемориал "Камила Сколимовска"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:00
Зала на славата
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:15
Футбол: Лудогорец - Антверп - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:05
С велосипед по света: Северна Европа документална поредица /4 епизод/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:30
Извън играта
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00
Двойно оцеляване документален филм /1 сезон, 7 епизод/ /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:45
Лека атлетика: Денят на световния рекорд
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
11:35
Футбол: Украйна - Испания - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:25
Ветроходство: Барколана 51 обзор
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:15
Спортни новини
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:20
Световно първенство по рафтинг репортаж
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:10
Футбол: Италия - Нидерландия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
17:00
Телепазарен прозорец
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
17:15
Двойно оцеляване документален филм /1 сезон, 8 епизод/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:00
Футбол: ЦСКА - ЧФР Клуж - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:50
Ролан Гарос обзорна програма
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:45
Зала на славата: Светла Оцетова
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:00
Моят плейлист
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:50
Спортни новини
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:00
Викингите сериен филм /пети сезон, 7 епизод/ (16)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:45
Футбол: Тотнъм - ЛАСК /Линц/ - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 

Сподели във Facebook Сподели във Facebook

Снимки
Телевизия BNT 3 (БНТ 3)
Футбол
Тв Програма BNT 3

Информация за
BNT 3

BNT HD е спортно-развлекателен канал. Програмата му включва преки предавания от най-големите спортни форуми - световни и европейски футболни първенства, олимпиади и други значими турнири от света на спорта.
По БНТ HD може да гледате и любими филми и сериали.

Най-популярно по BNT 3
Новини за BNT 3