



















Вторият сезон на „Стрелата” стартира премиерно за България на 23 март по bTV Action
Приключенският екшън „Стрелата”, който завладя сърцата на зрителите по цял свят, ще направи премиерата на втория си сезон на 23 март по bTV Action. Поредицата ще се излъчва всеки делничен ден от 20.00 часа с повторение от 11:00 часа. Феновете на мистериозния отмъстител с лък ще имат възможността да се насладят и на ексклузивния епизод, който припомня най-силните моменти от първия сезон и представя специални акценти от предстоящите серии в събота, 21 март от 21:00 часа и в неделя от 20:00 ч.
В новите премиерни за страната епизоди на „Стрелата”, след като плейбоят-милионер Оливър Куин не успя да спре унищожението на Глейдс, най-бедната част на Старлинг сити, и след смъртта на най-близкия му приятел Томи Мерлин, той ще открие, че именно майка му е подпомогнала и подстрекавала тези събития. Сега тя е в затвора, но това не намалява болката му.
Междувременно сестра му Теа се опитва да възстанови живота си с помощта на новия си приятел Рой Харпър и работата си в клуба на Оливър. Но когато е отвлечена, брат й трабва да се посвети на нова мисия и да се превърне в нещо повече от обикновен отмъстител. За да почете загиналия си приятел и да защити хората, които обича, той трябва да се превърне във фар на надеждата на най-неоправданите, в новото оръжие на справедливостта.
Създатели на „Стрелата” саГрег Берланти, Марк Гугенхаим, Андрю Крайсберг, а в ролите зрителите на bTV Action ще видят Стивън Амел, Кейти Касиди, Колин Донъл, Дейвид Рамзи и Уила Холанд.
Телевизия: bTV Action; Предавания, свързани с тази новина: Стрелата
1 | Двама мъже и половина | |
2 | Господари на ефира | |
3 | Столичани в повече | |
4 | Комиците | |
5 | От местопрестъплението: М... | |
6 | От местопрестъплението | |
7 | Шоуто на Слави | |
8 | Като две капки вода | |
9 | Приятели | |
10 | Късно кино: |