Вход Запомни ме
Нова Регистрация
18 Ноември, Понеделник, 13:31 часа
Търси предаване
Тв Програма Новини Вицепремиерът Екатерина Захариева и продуцентът Евтим...

Вицепремиерът Екатерина Захариева и продуцентът Евтим Милошев – този уикенд в „Събуди се“

18 Май

И този уикенд водещите на съботно-неделния сутрешен блок на NOVA Мира Иванова и Лора Крумова ще представят актуални теми, любопитни истории и интересни гости.

След историческата среща на върха в София в предаването в събота при Мира Иванова ще гостува вицепремиерът и външен министър Екатерина Захариева. Колко близко са вече Западните Балкани до Европа - очаквайте разговора на живо в студиото.

Жената до Боян Петров - Радослава Ненова говори пред Мира Иванова за върховете в живота и силата на човешкия дух

Ива Софиянска - Божкова ще разговаря с фамилия Стораро – изпълнителя Тони Стораро и малкия му син.

Специално за зрителите на „Събуди се“ - пратеникът на NOVA  в Уиндзор Василена Гръбчева с най-актуалното от приготовления на кралската сватба на принц Хари и Меган Маркъл. Всичко за любовта между принца и холивудската звезда ще видите в "Събуди се" и в специалното студио "На кафе" по NOVA от 12.30 ч.

В неделя в предаването очаквайте разговор на водещата Лора Крумова за агресията по пътищата, в който жертви и потърпевши разказват историите си. За чувството за безнаказаност, за реакцията на институциите и липсата на справедливост.

Колоритната звезда от Hell’s Kitchen България – Гичка, ще бъде гост в „Събуди се“ заедно с дъщеря си Памела, която ще представи за първи път.

Пред Мариян Станков - Мон Дьо застава телевизионният продуцент Евтим Милошев. Повече за живота на продуцента и отговор на въпроса на всички фенове - ще има ли нов сезон най-успешния български медицински сериал "Откраднат живот"  - очаквайте интервюто в неделя в "Събуди се".

В Късите си разкази Мария Йотова представя една история за България в сърцето. Какво чувстват и мислят за страната си българчета, родени извън България? Какво им разказват техните родители и за какво мечтаят?

Краси Боев ще ни върне назад във времето, за да ни представи първата носителка на легендарната награда „Златен Орфей“.

„Събуди се“ с Мира Иванова и Лора Крумова представя най-интересните гости и най-актуалните теми от седмицата – събота и неделя от 8.00 ч. по NOVA.


Телевизия: Nova TV; Предавания, свързани с тази новина: Събуди се

Сподели във Facebook Сподели във Facebook!

Филмите днес
Повече не искам да виждам предаванията в тази кутия
11:45TV1000: Моят замък, Великобритания, драма/романт...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:00KinoNova: "Спасяването на Линкълн" - автобиографи...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:10HBO: "Мери Попинз се завръща", фентъзи - коме...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:30Cinemax: "Провинциалисти", историческа драма, Фра...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:39Vivacom Arena: Шотландска мида Комедия 2015
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:00bTV Action: "Пълен мрак" - хорър, фантастика (САЩ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:15bTV Cinema: "Пази си гърба" - драма (тв филм, САЩ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:30BNT: Една несбъдната мечта документален филм ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:35TV1000: Спри или мама ще стреля, САЩ, екшън/коме...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:40HBO 2: "Островът на кучетата", анимация - фентъ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:40AXN: Междузвездни войни: Завръщането на джада...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00TV1: Научнопопулярен филм
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:10Film Box: Марко Поло, част 1 Драма САЩ 2007
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:15Vivacom Arena: Когато любовта не е достатъчна: Ис...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:20HBO: "Алита: Боен ангел", екшън - фантастика, ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:30BNT: Мили бате!... Писма на един дакел тв фил...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:45BNT: Сребристият жребец анимационен филм
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:45KinoNova: "Светът е наш" - романтична драма с уч....
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:50Cinemax: "Съжаление", комедийна драма, Гърция, 20...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:00bTV Cinema: "Дъщеря ми трябва да живее" - кримина...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
Виж всички Филми днес
Футболните мачове днес
Повече не искам да виждам предаванията в тази кутия
12:00Max Sport 3: Серия А: Парма - Верона
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00Max Sport 3: Серия А: Аталанта - Каляри
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00Max Sport 3: Серия А: Торино - Ювентус
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
17:05Film Plus: Леванте - Барселона (Ла Лига Сан...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
17:25BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: Албания - ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:00Diema Sport: Левски - Арда, мач от efbet Лига...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:15BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: България -...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00Nova Sport: Брадфорд Сити - Екзитър Сити, ма...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:10Max Sport 3: Серия А: Наполи - Дженоа
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:00BNT 3: УЕФА Европейски квалификации обзор от 17...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:00Diema Sport 2: Саутхямптън - Евертън, мач от ан...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:30Film Plus: Барселона - Селта /Виго/ (Ла Лиг...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:35BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: Испания - ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:00TV+: Атлетико /М/ - Еспаньол (Ла Лига...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:00Max Sport 3: Серия А: Интер - Верона
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:15Nova Sport: Транмиър Роувърс - Уикъмб Уондър...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:00Diema Sport 2: Бърнли - Уест Хям Юнайтед, мач о...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:40BNT 3: УЕФА Европейски квалификации обзор от 17...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
Виж всички Футболни мачове днес
Сериалите
Сериалите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Теленовелите
Теленовелите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Научнопопулярните филми
Научнопопулярните филми днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Токшоу предаванията
Токшоу предаванията днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Баскетболните мачове
Баскетболните мачове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Волейболните мачове
Волейболните мачове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Тенис срещите
Тенис срещите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Зимните спортове
Зимните спортове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Формула 1 състезанията
Формула 1 състезанията днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Най-популярни предавания
ТВ Новини / Актуално