Вход Запомни ме
Нова Регистрация
08 Април, Сряда, 20:15 часа
Търси предаване

Програма на всички Футболни мачове

за Четвъртък, 09 Април 2020 Сподели във Facebook Сподели

00:00
Серия А: Ювентус - Дженоа
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
01:00
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 40-и епизод /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
01:00
Футбол: Манчестър Юнайтед - Арсенал, мач от английската Висша лига (2011-12) /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
02:00
Футбол: Славия Мозир - БАТЕ Борисов, първи полуфинален мач за Купата на Беларус /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
02:00
Серия А: Парма - Верона
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
04:00
Футбол: Динамо Брест - Шахтьор Солигорск, първи полуфинален мач за Купата на Беларус /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
04:00
Серия А: Бреша - Интер
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
04:10
Футбол: Айнтрахт - Залцбург - среща от 1/16-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
05:30
Футбол: Реал /М/ - Севиля (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:00
Футбол: Олимпиакос - Арсенал- среща от 1/16-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:00
Серия А: Милан - СПАЛ
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
07:00
Футбол: Гранада - Селта /Виго/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00
Футбол: Борнемут - Лутън Таун, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00
Байерн ТВ: Лайпциг - Байерн Мюнхен Мач от Германската Бундеслига
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:00
Футбол: Еспаньол - Атлетико /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00
Футбол: Локомотив ГО - Септември, мач от Втора професионална лига /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00
Футбол: Челси - Астън Вила, мач от английската Висша лига /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00
Серия А: Удинезе - Рома
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
11:45
Футбол: Порто - Байер Леверкузен- среща-реванш от 1/16-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:00
"Легендите на Висшата лига: Петер Шмайхел", предаване за английски футбол, 10-и епизод /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:00
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 40-и епизод /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:00
Серия А: Болоня - Интер
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:05
Футбол: Фулъм - Куинс Парк Рейнджърс, мач от Чемпиъншип /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:30
"Легендите на Висшата лига: Гари Невил", предаване за английски футбол, 12-и епизод /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:00
"Спомените на Гари Невил: Фил Невил", предаване за английски футбол, 2-ри епизод /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:00
"Сезонът на Царско село", предаване за български футбол /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:30
"Спомените на Гари Невил: Кийн", предаване за английски футбол, 10-и епизод /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00
Футбол: Динамо Брест - Шахтьор Солигорск, първи полуфинален мач за Купата на Беларус /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00
Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Манчестър Юнайтед, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00
Серия А: Торино - Ювентус
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00
Футбол: Манчестър Юнайтед - Арсенал, мач от английската Висша лига (2011-12) /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00
NHL: Класически мач от 1999г. Бъфало Сейбърс - Далас Старс
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00
Серия А: Рома - Наполи
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
17:00
Футбол: Севиля - Осасуна (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
17:15
Треска за футбол Световно първенство 2014 г.: Нидерландия - Коста Рика - четвъртфинална среща
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:00
Футбол: Чарлтън Атлетик - Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:00
Футбол: Ботев Пловдив - Берое, мач от efbet Лига /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:00
NHL: Класически мач от 1999г. Бъфало Сейбърс - Далас Старс - продължение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:00
Серия А Класика: Рома - Ювентус Среща от сезон 2016/2017 г.
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00
"Сезонът на Черно море", предаване за български футбол
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00
Серия А: Ювентус - Удинезе
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:30
"Ла Лига: Говорим за футбол с Шави Ернандес" - 1 еп., документална поредица
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:00
"Моите 11" с Кевин Филипс", предаване за английски футбол, 11-и епизод
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:00
УЕФА Шампионска лига - най-добрите мачове в историята
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:00
Футбол: Славия Мозир - БАТЕ Борисов, първи полуфинален мач за Купата на Беларус /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:45
"Футболни истории с Мейсън Маунт и Деклан Райс", предаване за английски футбол, 2-ри епизод
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:00
Световни футболни награди 2019, Дубай
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:00
Футбол: Майорка - Хетафе (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:00
Серия А: Милан - Лацио
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:30
"Футболни истории с Мъри и Мадисън", предаване за английски футбол, 3-ти епизод
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:50
Треска за футбол Световно първенство 2014 г.: Нидерландия - Коста Рика - четвъртфинална среща
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:00
"Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2019-20), 36-и епизод
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 

Тв програма на Футболните мачове в Четвъртък: всички Футболни мачове по всички телевизии. Информацията и категоризацията на предаванията на Футболни мачове и други се извършва автоматично и са възможни грешки и пропуски.

Филмите днес
Повече не искам да виждам предаванията в тази кутия
18:27Vivacom Arena: Вечната Аделайн Драма, Фентъзи, Ро...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:30bTV Cinema: "Капитан Фантастик" - комедия, драма ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:40Film Box: Войната в "Роял палас" Комедия, Историч...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:05HBO: "Дъмбо (2019)", семеен - фентъзи, САЩ, 2...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:25Cinemax: "Табу в Техеран", драма, Германия, 2017;...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:45SKAT: Документален филм
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00TV1000: Без граници, Русия, комедия/романтичен, ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00HBO 2: "Фаворитката", биографична комедия, Вели...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:16Vivacom Arena: Американска Идилия Криминален, Дра...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:00Cinemax: "Внимание, горила!", семейна комедия, Ит...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:00HBO: "Дора и градът на златото", приключенска...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:00KinoNova: "Аз, шпионинът" - екшън-комедия с уч. н...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:00bTV Cinema: "Косвени жертви" - екшън, трилър (САЩ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:00FOX Life: Да срещнеш Джо Блек - игрален филм
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:15AXN Black: Железният юмрук от Гуандун; екшън, Хон...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:00BNT: Испански скици джаз концерт с участието ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:00Film Box: Железен план екшън, трилър Канада 2003
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:00TV1000: Сън в лятна нощ, Италия, Великобритания, ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:00bTV Action: Бандата на Екшън: "Възходът на една л...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:00Diema: "Ядрото" - приключенски екшън с уч. на А...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
Виж всички Филми днес
Футболните мачове днес
Повече не искам да виждам предаванията в тази кутия
Сериалите
Сериалите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Теленовелите
Теленовелите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Научнопопулярните филми
Научнопопулярните филми днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Токшоу предаванията
Токшоу предаванията днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Баскетболните мачове
Баскетболните мачове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Волейболните мачове
Волейболните мачове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Тенис срещите
Тенис срещите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Зимните спортове
Зимните спортове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Формула 1 състезанията
Формула 1 състезанията днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Най-популярни предавания
ТВ Новини / Актуално