Вход Запомни ме
Нова Регистрация
28 Януари, Вторник, 20:51 часа
Търси предаване

Програма на всички Футболни мачове

за Четвъртък, 30 Януари 2020 Сподели във Facebook Сподели във Facebook!

00:00
Серия А: Верона - Лече
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
00:15
Футбол: Лудогорец - Кайрат, международен приятелски мач /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
00:15
Футбол: Саутхямптън - Тотнъм Хотспър, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
02:00
Футбол: Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед, полуфинален мач реванш за Карабао къп /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
02:00
Серия А: Фиорентина - Дженоа
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
02:30
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 30-и епизод /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
03:30
Футбол: ЦСКА - Чонбук, международен приятелски мач /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
04:00
Серия А: Обзор 21 кръг
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
04:00
Футбол: Уест Хям Юнайтед - Ливърпул, мач от английската Висша лига /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
05:30
Футбол: Валядолид - Реал /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
05:30
Футбол: Левски - Пюник, международен приятелски мач /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:00
Световно клубно първенство по футбол: Ал Хилал - Монтерей, среща за 3-то място
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
07:00
Футбол: Алавес - Виляреал (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00
Футбол: Астън Вила - Лестър Сити, полуфинален мач реванш за Карабао къп /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00
Серия А: Интер - Каляри
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:00
Футбол: Атлетико /М/ - Леганес (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00
Футбол: Лудогорец - Кайрат, международен приятелски мач /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00
Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Оксфорд Юнайтед, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:00
Серия А: Наполи - Ювентус
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:05
Футбол: Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед, полуфинален мач реванш за Карабао къп /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:00
Футбол: Левски - Пюник, международен приятелски мач /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:00
Футбол: Нортхямптън Таун - Дарби Каунти, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00
Футбол: Куинс Парк Рейнджърс - Шефилд Уенздей, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00
Серия А: Парма - Удинезе
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:00
Футбол: Лудогорец - Левски, мач от efbet Лига /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:00
Футбол: Уест Хям Юнайтед - Ливърпул, мач от английската Висша лига /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00
Серия А: Обзор 21 кръг
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00
Футбол: Астън Вила - Лестър Сити, полуфинален мач реванш за Карабао къп /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
17:00
Футбол: Селта /Виго/ - Ейбар (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
17:00
Футбол: Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед, полуфинален мач реванш за Карабао къп /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
17:00
Серия А: Фиорентина - Дженоа
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:00
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 30-и епизод /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:00
Серия А: "Екстра Калчо"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:00
Футбол: ЦСКА - Чонбук, международен приятелски мач /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00
Серия А: Рома - Лацио
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:00
"Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2019-20), 26-и епизод
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:30
Футбол: Севиля - Гранада (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:00
Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
Филмите днес
Повече не искам да виждам предаванията в тази кутия
18:55Cinemax: "Сицилиански призрак", драма - фентъзи, ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00HBO 2: "Пърси Джаксън и боговете на Олимп: Море...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:13Vivacom Arena: Помпей Екшън, Приключенски, Драма ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:25Film Box: Ловкост Трилър Франция 2012
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:00Cinemax: "Глория Бел", роматична комедийна драма,...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:00bTV Cinema: Премиера в Месец на Оскарите: "Обич" ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:00KinoNova: "Железният човек 2" - екшън-фантастика ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:45HBO 2: "Слендърмен", хорър - мистерия, САЩ, 201...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:55AXN: Никога не се предавай; екшън, спорт, САЩ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:00Film Box: Сляпа лудост Трилър САЩ 2001
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:00Vivacom Arena: Гарванът на спасението Екшън, Крим...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:00bTV Action: Бандата на Екшън: "Сблъсък в Манила" ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:00TV1000: Дяволът в Емили Роуз, САЩ, драма/ужаси/т...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:00Diema: "Последният замък" - трилър с уч. на Дел...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:55HBO: "Два патлака", екшън, САЩ, 2013; реж. Ба...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:20HBO 2: "Суперфлай", екшън - крими - трилър, САЩ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:30Film Box: Политически игри Екшън, Романтичен, Три...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:30bTV Cinema: "Ана Каренина" - драма, романтичен (В...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:38Vivacom Arena: 3 дни да убиеш Екшън, Драма, Трилъ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:40Cinemax: "Бъфало 66", криминална комедийна драма,...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
Виж всички Филми днес
Футболните мачове днес
Повече не искам да виждам предаванията в тази кутия
Сериалите
Сериалите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Теленовелите
Теленовелите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Научнопопулярните филми
Научнопопулярните филми днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Токшоу предаванията
Токшоу предаванията днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Баскетболните мачове
Баскетболните мачове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Волейболните мачове
Волейболните мачове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Тенис срещите
Тенис срещите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Зимните спортове
Зимните спортове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Формула 1 състезанията
Формула 1 състезанията днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Най-популярни предавания
ТВ Новини / Актуално