Вход Запомни ме
Нова Регистрация
15 Септември, Неделя, 09:16 часа
Търси предаване

Програма на всички Футболни мачове

за Събота, 21 Септември 2019 Сподели във Facebook Сподели във Facebook!

00:00
Футбол: Шампионска лига Интер - Славия Прага, първа среща от груповата фаза
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
01:40
Футбол: Айнтрахт - Арсенал, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
02:00
Футбол: Байерн ТВ Байерн Мюнхен -Цървена Звезда, първа среща от груповата фаза на шампионска лига 2019/20 г.
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
02:30
Футбол: ЦСКА - Царско село, мач от efbet Лига /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
03:30
Футбол: Еспаньол - Ференцварош, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
04:00
Футбол: Шампионска лига "УЕФА Шампионска лига", магазинно предаване
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
04:30
Футбол: Барса ТВ "В дома на Сержи Роберто", документален филм
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
05:00
Футбол: Барса ТВ "Сесар Луис Меноти", документален филм
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
05:30
Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:00
Футбол: Италианска Серия А Каляри - Дженоа
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:10
Футбол: Айнтрахт - Арсенал, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00
Обзор "Лига Европа"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00
Футбол: Барса ТВ "В дома на Сержи Роберто", документален филм
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00
Футбол: Черно море - Ботев Пловдив, мач от efbet Лига /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:30
Футбол: Италианска Серия А "Преди кръга"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:00
Футбол: Шампионска лига "УЕФА Шампионска лига", магазинно предаване
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:30
Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:30
Футбол: Шампионска лига Борусия Дортмунд - Барселона, първа среща от груповата фаза
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00
Футбол: ЦСКА - Царско село, мач от efbet Лига /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:10
Футбол: Еспаньол - Ференцварош, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
11:30
Футбол: АяксТВ Аякс - Лил, първа среща от груповата фаза на шампионска лига 2019/20 г.
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:00
Футбол: Лудогорец - ЦСКА /Москва/, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:00
"Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2019-20), 7-и епизод /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:30
Футбол: ЮвентусТВ Атлетико Мадрид - Ювентус, първа среща от груповата фаза на шампионска лига 2019/20 г.
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 11-и епизод /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:30
Футбол: Лестър Сити - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:00
Класика от "А" Професионална футболна група: Славия - Левски (2014-15) /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:30
Студио "Футбол"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:30
Художествена гимнастика:Световно първенство в Баку - Ансамбли, многобой, директно 17:40 Футбол: Лийдс Юнайтед - Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, запис
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00
Футбол: Италианска Серия А Удинезе - Бреша
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:15
Футбол: Бундеслига, Байерн Мюнхен - Кьолн, директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
17:00
Футбол: Манчестър Сити - Уотфорд, мач от английската Висша лига, директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
17:15
Студио "Футбол", директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
17:30
Футбол: Ботев Враца - Дунав, мач от efbet Лига, директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:00
Студио "Футбол"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:30
Студио "Футбол"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:30
Футбол: Бундеслига, Херта - Падерборн
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:00
Футбол: Италианска Серия А Ювентус - Верона
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:25
Студио "Футбол", директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:25
Футбол: Бундеслига, Вердер - Лайпциг, директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:30
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:30
Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00
УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00
Футбол: Славия - Левски, мач от efbet Лига, директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:50
Обзор "Лига Европа"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:00
Студио "Футбол"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:00
Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:45
Футбол: Евертън - Шефилд Юнайтед, мач от английската Висша лига, запис
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:45
Футбол: Италианска Серия А Милан - Интер
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:55
Студио "Футбол", директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:30
Футбол: Кардиф Сити - Мидълзбро, мач от Чемпиъншип, запис
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:50
Футбол: Мейджър Лийг Сокър Атланта Юнайтед - Сан Хосе Ърткуейкс
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:45
Студио "Футбол"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:45
Футбол: Лестър Сити - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:55
Футбол: Лудогорец - ЦСКА /Москва/, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
Филмите днес
Повече не искам да виждам предаванията в тази кутия
07:45HBO 2: "Джули и Джулия", комедийна драма, САЩ, ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00bTV Cinema: "Тайната на Джейкъб" - трилър, романт...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:10Film Box: Лили Давид Комедия Франция 2012
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:15KinoNova: "Хармонията на сърцето"- романтичен фил...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:30Hobby TV: Риболовен филм
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:30TV1000: Късо съединение 2, САЩ, комедия/драма/се...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:30Cinemax: "Не оставяй и следа", драма, САЩ, 2018; ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:00TV+: "Цар Иван Асен II - владетел от Второто ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:00Bulgaria On Air: Зад стените на Уиндзор - филм
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:10BNT 2: Неродена мома концерт на Фортисимо фамил...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:10Vivacom Arena: Ой, къде изчезна Ной! Анимация, Пр...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:20HBO: "Феноменалните", анимация, САЩ, 2004; ре...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:45Film Box: Мечо Пух Семеен САЩ 1960
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:50HBO 2: "Хук", семеен - фентъзи, САЩ, 1991; реж....
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00Bulgaria On Air: Светът отгоре - филм
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00bTV Cinema: "Бягство" - екшън, трилър (САЩ, Бълга...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00bTV Action: "На ръба на утрешния ден" - фантастик...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00bTV Comedy: "Звездни приключения" - фантастика, к...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:15TV1000: Остатъкът от деня, Великобритания, САЩ, д...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:20Cinemax: "На лов за "Червения октомври"", екшън -...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
Виж всички Филми днес
Футболните мачове днес
Повече не искам да виждам предаванията в тази кутия
08:00Diema Sport: Царско село - Локомотив Пловдив, ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00Diema Sport 2: Ливърпул - Нюкасъл Юнайтед, мач ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:00Max Sport 3: Италианска Серия А Наполи - Самп...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:15BNT 3: Република Ирландия - България - ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00Nova Sport: Хъл Сити - Уигън Атлетик, мач от...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00Diema Sport: Арда - Ботев Враца, мач от efbet...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00Diema Sport 2: Манчестър Юнайтед - Лестър Сити, ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:10KinoNova: "Въздушният Бъд: Шампионска лига" - сем...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
11:00Max Sport 3: Италианска Серия А Фиорентина - ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:00Diema Sport: Ботев Пловдив - ЦСКА, мач от efb...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:00Diema Sport 2: Норич Сити - Манчестър Сити, мач...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:00Max Sport 3: Студио "Футбол"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:30Max Sport 3: Италианска Серия А Дженоа - Атал...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаван...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00Nova Sport: Хъдърсфилд Таун - Шефилд Уенздей...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00Diema Sport: Лудогорец - Етър, мач от efbet Л...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:00Ring.BG: УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:30Max Sport 3: Студио "Футбол"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:30Max Sport 2: Холандска Ередивизи Фейенорд - А...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00Diema Sport 2: Борнемут - Евертън, мач от англи...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
Виж всички Футболни мачове днес
Сериалите
Сериалите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Теленовелите
Теленовелите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Научнопопулярните филми
Научнопопулярните филми днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Токшоу предаванията
Токшоу предаванията днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Баскетболните мачове
Баскетболните мачове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Волейболните мачове
Волейболните мачове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Тенис срещите
Тенис срещите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Зимните спортове
Зимните спортове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Формула 1 състезанията
Формула 1 състезанията днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Най-популярни предавания
ТВ Новини / Актуално