Вход Нова Регистрация
Нова Регистрация  Нова регистрация
11 Май, Вторник, 13:38 часа
Търси предаване

Програма на всички Футболни мачове

за Събота, 15 Май 2021 Сподели във Facebook Сподели

00:15
Купа на Футболната асоциация: Преди кръга предаване за английски футбол (2020-21) - /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
00:30
Футбол: Етър - Ботев Враца efbet Лига - /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
01:30
Серия А: Интер - Рома
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
01:45
Купа на Германия: Обзор предаване за германски футбол (2020-21) - /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
02:30
Футбол: Монтана - Славия efbet Лига - /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
03:30
"УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
06:10
Футбол: Рома - Аякс, среща-реванш от 1/4-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
06:30
Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
08:00
Серия А: Обзор 36 кръг
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
08:00
Футбол: Валенсия - Валядолид (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
08:00
Футбол: Септември Симитли - Локомотив София Втора професионална лига - /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
09:00
Серия А: Торино - Милан
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
09:30
Пътят към УЕФА Евро 2020 магазинно предаване /3 и 4 епизод/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
10:00
Футбол: Виляреал - Селта (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
10:00
Футбол: Етър - Ботев Враца efbet Лига - /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
10:00
Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Манчестър Сити Висша лига - /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
11:00
Серия А: Интер - Рома
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
12:00
Купа на Футболната асоциация: Преди кръга предаване за английски футбол (2020-21) - /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
12:00
Футбол: Монтана - Славия efbet Лига - /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
12:30
Домът на Рейвън - Лошата оценка на Букър, застрашава бъдещето на групата.
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
13:00
"Светът на Висшата лига" предаване за английски футбол (2020-21) - /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
13:00
Серия А: Сасуоло - Ювентус
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
13:30
"Преди кръга във Висшата лига" предаване за английски футбол (2020-21)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
13:35
Шоуто на Том и Джери: Малките скаути - (Ep. 25) Джери води скаутска група която е склонна към създаване на проблеми. Децата събират значки и създават главоболия на Том.
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
14:30
Футбол: Бърнли - Лийдс Юнайтед Висша лига - директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
14:45
Футбол: Локомотив ГО - Спортист Своге Втора професионална лига - директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
15:00
Серия А: "Преди кръга"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
15:30
Студио "Футбол"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
16:00
Футбол: Арис - Панатинайкос Супер лига на Гърция - /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
16:00
Серия А: Дженоа - Аталанта
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
16:20
Футбол: Бундеслига, комбинирано предаване, директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
17:00
Студио "Футбол" - директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
17:00
Футбол: Саутхямптън - Фулъм Висша лига - директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
17:30
Пътят към УЕФА Евро 2020 магазинно предаване /5 и 6 епизод/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
17:30
Футбол: Лудогорец - Арда efbet Лига - директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
18:00
Студио "Футбол"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
18:00
Купа на Германия: Обзор предаване за германски футбол (2020-21) - /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
18:00
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
18:15
Футбол: Виляреал - Арсенал, полуфинална среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
18:30
Студио "Футбол"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
18:55
Студио "Купа на Футболната асоциация" - директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
19:00
Карабао къп: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) - /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
19:00
Серия А: Ювентус - Интер
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
19:15
Футбол: Челси - Лестър Сити Купа на Футболната асоциация, финал - директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
19:25
Студио "Футбол" - директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
19:30
Футбол Купа на Германия, финал - /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
20:00
Пътят към УЕФА Евро 2020 магазинно предаване /5 и 6 епизод/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
20:00
Футбол: Локомотив Пловдив - ЦСКА efbet Лига - директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
20:00
Най-великата футболна сцена - историята на световните първенства
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
21:00
Студио "Футбол"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
21:10
Студио "Купа на Футболната асоциация" - директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
21:45
Серия А: Рома - Лацио
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
21:55
Студио "Футбол" - директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
22:00
"Ла Лига: Говорим за футбол с Маурисио Почетино" - 6 еп., документална поредица
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
22:00
Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Уест Хям Юнайтед Висша лига - директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
22:30
Футбол: Локомотив ГО - Спортист Своге Втора професионална лига - /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
23:30
Футбол: Манчестър Юнайтед - Рома, полуфинална среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
23:45
Студио "Футбол"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма

Тв програма на Футболните мачове в Събота: всички Футболни мачове по всички телевизии. Информацията и категоризацията на предаванията на Футболни мачове и други се извършва автоматично и са възможни грешки и пропуски.

Филмите днес
Повече не искам да виждам предаванията в тази кутия
12:00KinoNova: "Джули и Джулия" - романтична драма с уч. на Мерил Стрийп, ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
12:30HBO: "Не умирай днес", шпионски екшън, Великобритания, 2002; реж. Лий...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
12:32Vivacom Arena: Коронадо Eкшън, Приключенски, Комедия 2003
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
12:35Cinemax: "Дания (2019)", комедийна драма, Великобритания, 2019; реж. ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
12:45bTV Cinema: "Незабравима Коледа"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
12:45MovieStar: Завинаги с теб
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
13:00bTV Action: "Шпионски свалки"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
13:10Film Box: Бандата от Шугър Крийк: Противници на пробуждането Семеен С...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
13:20TV1000: Горещо кънтри, САЩ, драма/мюзикъл, 2010
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
13:30BNT 2: До България и обратно: Пак Алеко документален филм /1997 г./
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
13:35Cartoon Network: Шоуто на Том и Джери: Криминален роман
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
13:59Vivacom Arena: Победа в кръвта Биографичен, Драма, Спортен 2015
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
14:00TV1: Научнопопулярен филм
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
14:05Cinemax: "Претендентите", романтична драма, САЩ, 2018; реж. Джеймс Фр...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
14:15HBO 2: "Затура", семеен - фентъзи, САЩ, 1999; реж. Джон Фавро, с Джон...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
14:25Film Box: Марко Поло, част 1 Драма САЩ 2007
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
14:30bTV Cinema: "Ти и само ти"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
14:35MovieStar: Случайна любов
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
15:00BNT: Давай, Астробой! анимационен филм
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
15:00KinoNova: "Зад борда" - романтична комедия с уч. на Ана Фарис, Еухени...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
Виж всички Филми днес
Футболните мачове днес
Повече не искам да виждам предаванията в тази кутия
12:00Max Sport 3: Серия А: Удинезе - Болоня
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
13:00Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Реферите
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
13:00Diema Sport: Втора професионална лига: Обзор предаване за български ф...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
13:00Diema Sport 2: Футбол: Астън Вила - Манчестър Юнайтед Висша лига - /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
13:45Max Sport 3: "УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
14:00Nova Sport: Футбол: Борусия Дортмунд - Холщайн Кийл Купа на Германия,...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
14:00Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Реферите
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
14:15Max Sport 3: Серия А: Рома - Кротоне
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
15:00Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Сити - Челси Висша лига - /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
15:05BNT 3: Футбол: Аякс - Рома, среща от 1/4-финалите на турнира на УЕФА ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
16:00Nova Sport: Купа на Германия: Обзор предаване за германски футбол (20...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
16:00Ring.BG: УЕФА Лига Европа - полуфинал
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
16:15Max Sport 3: Серия А: Интер - Сампдория
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
16:30Nova Sport: Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21)...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
17:00Diema Sport 2: Висша лига: Понеделнишки обзор предаване за английски ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
17:00Diema Sport: Футбол: Хебър - Добруджа Втора професионална лига - дире...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
18:00Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Челси - Реал Мадрид, полуфинал
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
18:15Max Sport 3: Серия А: "Екстра Калчо"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
18:45Max Sport 3: Байерн ТВ: Байерн Мюнхен - Борусия Мьонхенгладбах Мач от...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
19:00Diema Sport 2: "Да скъсаш мрежата" предаване за английски футбол (202...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
Виж всички Футболни мачове днес
Сериалите
Сериалите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Теленовелите
Теленовелите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Научнопопулярните филми
Научнопопулярните филми днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Токшоу предаванията
Токшоу предаванията днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Баскетболните мачове
Баскетболните мачове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Волейболните мачове
Волейболните мачове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Тенис срещите
Тенис срещите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Зимните спортове
Зимните спортове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Формула 1 състезанията
Формула 1 състезанията днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Най-популярни предавания
ТВ Новини / Актуално