Вход Запомни ме
Нова Регистрация
02 Декември, Сряда, 23:46 часа
Търси предаване

Програма на всички Футболни мачове

за Събота, 05 Декември 2020 Сподели във Facebook Сподели

00:00
Франция, Лига 1- футболни класики, най-запомнящите се мачове в историята на първенството
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
00:00
Футбол: Черно море - Етър efbet Лига - повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
00:40
Футбол: Среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
01:00
Серия А: Торино - Сампдория
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
02:00
Франция, Лига 1- футболни класики, най-запомнящите се мачове в историята на първенството
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
02:30
Обзор "УЕФА Лига Европа"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
03:00
Байерн ТВ: Щутгарт - Байерн Мюнхен Мач от германската Бундеслига
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
05:00
Серия А: Сасуоло - Интер
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:00
Футбол: ЧФР Клуж - ЦСКА-София - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:30
Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
07:00
"УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
07:30
Серия А: "Преди кръга"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00
Юбилеен концерт 25 години вокална група "Радиодеца"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00
Футбол: Селта - Гранада (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00
Футбол: Астън Вила - Нюкасъл Юнайтед Висша лига - повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:00
Футбол: Антверп - Лудогорец - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:00
Футбол: Барнзли - Борнемут Чемпиъншип - повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00
Шампионска лига: Атлетико Мадрид - Байерн Мюнхен Пета среща от груповата фаза
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00
УЕФА Шампионска лига: Краснодар - Рен
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00
Футбол: Реал /Сосиедад/ - Виляреал (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
11:00
Футбол: Славия - Лудогорец класика от Първа професионална лига (2019-20) - повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
11:45
Шампионска лига: Шахтьор - Реал Мадрид Пета среща от груповата фаза
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:00
Футбол: Созопол - Локомотив София Втора професионална лига - директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:00
УЕФА Шампионска лига: Истанбул Башакшехир - Лайпциг
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:00
Купа на Футболната асоциация: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) - повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:00
"Светът на Висшата лига" предаване за английски футбол (2020-21) - повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:30
Карабао къп: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) - повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:30
"Преди кръга във Висшата лига" предаване за английски футбол (2020-21)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:30
ЮвентусТВ: Ювентус - Динамо Киев Пета среща от груповата фаза на Шампионска лига сезон 2020/21г.
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:55
Студио "Футбол" - директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00
УЕФА Шампионска лига: Ференцварош - Барселона
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:15
Футбол: ЦСКА 1948 - Берое efbet Лига - директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:30
Футбол: Рединг - Нотингам Форест Чемпиъншип - директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:30
Футбол: Бърнли - Евертън Висша лига - директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:30
Студио "Футбол"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00
УЕФА Шампионска лига: "РЕФЕРИТЕ" - предаване за съдиите на терена и извън него.
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00
Серия А: Специя - Лацио
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:10
Студио "Футбол" - директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:20
Футбол: Бундеслига, Айнтрахт Франкфурт - Борусия Дортмунд, директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:30
Футбол: Левски - Арда efbet Лига - директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
17:00
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
17:00
Футбол: Ковънтри Сити - Родъръм Юнайтед Чемпиъншип - директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
17:00
Футбол: Манчестър Сити - Фулъм Висша лига - директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:00
Студио "Футбол"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:25
Студио "Футбол" - директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:30
Студио "Футбол"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:30
Футбол: Бундеслига, Фрайбург - Борусия Мьонхенгладбах
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:00
Серия А: Ювентус - Торино
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:25
Футбол: Бундеслига, Байерн Мюнхен - Лайпциг, директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:30
Футбол: Уест Хям Юнайтед - Манчестър Юнайтед Висша лига - директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:00
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:00
Студио "Футбол"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:30
УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:45
Серия А: Интер - Болоня
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:00
"Ла Лига: Говорим за футбол с Шави Ернандес" - 1 еп., документална поредица
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:00
Футбол: Челси - Лийдс Юнайтед Висша лига - директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:00
Футбол: Созопол - Локомотив София Втора професионална лига - повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:00
Футбол: Рединг - Нотингам Форест Чемпиъншип - повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:45
Студио "Футбол"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:45
Футбол: Среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 

Тв програма на Футболните мачове в Събота: всички Футболни мачове по всички телевизии. Информацията и категоризацията на предаванията на Футболни мачове и други се извършва автоматично и са възможни грешки и пропуски.

Филмите днес
Повече не искам да виждам предаванията в тази кутия
Футболните мачове днес
Повече не искам да виждам предаванията в тази кутия
Сериалите
Сериалите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Теленовелите
Теленовелите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Научнопопулярните филми
Научнопопулярните филми днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Токшоу предаванията
Токшоу предаванията днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Баскетболните мачове
Баскетболните мачове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Волейболните мачове
Волейболните мачове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Тенис срещите
Тенис срещите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Зимните спортове
Зимните спортове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Формула 1 състезанията
Формула 1 състезанията днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Най-популярни предавания
ТВ Новини / Актуално