Вход Запомни ме
Нова Регистрация
14 Октомври, Понеделник, 19:21 часа
Търси предаване

Програма на всички Футболни мачове

за Сряда, 16 Октомври 2019 Сподели във Facebook Сподели във Facebook!

00:00
Серия А: Верона - Сампдория
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
00:10
УЕФА Европейски квалификации обзор от 15 октомври
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
00:40
УЕФА Европейски квалификации: Франция - Турция
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
02:00
Серия А: Фиорентина - Удинезе
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
02:30
УЕФА Европейски квалификации: Казахстан - Белгия
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
04:00
Серия А: Рома - Каляри
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
05:30
Футбол: Барселона - Севиля (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:00
Серия А: Интер - Ювентус
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:10
УЕФА Европейски квалификации: Швеция - Испания
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00
УЕФА Европейски квалификации обзор от 15 октомври
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00
Серия А: Верона - Милан
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:00
Футбол: Реал /Сосиедад/ - Хетафе (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00
Футбол: Арсенал - Нотингам Форест, мач от трети кръг за Карабао къп /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00
УЕФА Лига Европа: АЗ Алкмаар - Манчестър Юн
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00
Футбол: Нефтохимик - Лудогорец, мач от първи кръг за Купата на България /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00
Серия А: Интер - Удинезе
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
11:00
Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:00
УЕФА Лига Европа: Лацио - Рен
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:00
Футбол: Витоша - Локомотив Пловдив, мач от efbet Лига /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:00
Серия А: Рома - Сасуоло
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:05
Футбол: Ковънтри Сити - Транмиър Роувърс, мач от английската Лига 1 /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:20
УЕФА Европейски квалификации: Чехия - Англия
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:00
Футбол: Манчестър Юнайтед - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00
Футбол: Милтън Кийнс Донс - Ливърпул, мач от трети кръг за Карабао къп /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00
УЕФА Лига Европа: Астана - Партизан
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00
Футбол: Славия - Царско село, мач от efbet Лига /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00
Серия А: Фиорентина - Ювентус
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:20
УЕФА Европейски квалификации: Франция - Турция
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:00
Футбол: Норич Сити - Челси, мач от английската Висша лига /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00
Футбол: Суиндън Таун - Блекпул, мач от английската Лига 1 /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00
УЕФА Лига Европа: Бешикташ - Уулвърхемптън
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00
Футбол: Черно море - Берое, мач от efbet Лига /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00
Серия А: Наполи - Сампдория
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:50
Футбол: Ейбар - Селта /Виго/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
17:00
Футбол: Ливърпул - Арсенал, мач от английската Висша лига /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:00
УЕФА Лига Европа: Севиля - АПОЕЛ Никозия
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:00
Серия А: Ювентус - СПАЛ
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:05
Футбол: Вюрцбургер Кикерс - Хофенхайм, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:20
УЕФА Европейски квалификации: Швеция - Испания
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 15-и епизод, директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00
Серия А: Рома - Каляри
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:30
Звездите на футбола
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:35
Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:00
Футбол: Ботев Враца - Ботев Пловдив, мач от efbet Лига /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:30
УЕФА Европейски квалификации обзор от 15 октомври
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:35
Футбол: Селта /Виго/ - Атлетик /Б/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:00
Футбол: Реал /М/ - Гранада (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:00
Серия А: Дженоа - Милан
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:45
УЕФА Европейски квалификации: България - Англия
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:00
Футбол: Етър - Локомотив Пловдив, мач от efbet Лига /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:00
Футбол: Арсенал - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
Филмите днес
Повече не искам да виждам предаванията в тази кутия
17:55HBO 2: "Годзила (2014)", фантастика, САЩ, 2014;...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:10HBO: "Лигата на справедливостта", екшън - фан...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:45Vivacom Arena: Кралско парти Комедия, Драма, Рома...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:45bTV Cinema: "Вън от пещта" - криминален, трилър (...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:10Cinemax: "Видение", романтична драма, Япония, 201...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:20BNT 2: Според народа - Димитър Маринов документ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00HBO 2: "Играч първи, приготви се!", фантастичен...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:15TV1000: Приключенията на Тинтин: Тайната на едно...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:19Vivacom Arena: Сърцеразбивач Комедия, Романтичен ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:25Film Box: Бинки Комедия, Романтичен САЩ 2008
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:00BNT 4: Аварийно кацане игрален филм /2010 г./, ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:00Cinemax: "Без алтернатива", музикална драма, САЩ,...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:00KinoNova: "Дрейф" - драма с уч. на Шайлийн Уудли,...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:00bTV Cinema: Премиера: "Какво се случи с понеделни...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:05BNT 2: Читалището документален филм
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:00Hobby TV: Риболовен филм - тв поредица
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:00Film Box: Мръсни танци 2: Нощи в Хавана Романтиче...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:00bTV Action: Бандата на Екшън: "Земекрушение" - фа...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:00Vivacom Arena: Какво се случи за Бога? Комедия 2014
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:00TV1000: Ван Хелсинг, САЩ, екшън/приключенски/фен...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
Виж всички Филми днес
Футболните мачове днес
Повече не искам да виждам предаванията в тази кутия
18:00Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Шахтьор - Манчестъ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:00Max Sport 3: Серия А: Лацио - Дженоа
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:05Nova Sport: Юрдинген - Борусия Дортмунд, мач...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:00Film Plus: Ла Лига Сантандер - обзор на изм...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:15BNT 3: УЕФА Европейски квалификации обзор от 13...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:45BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: Черна гора...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - големите финали
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00Max Sport 3: Серия А: Фиорентина - Удинезе
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00Nova Sport: Суиндън Таун - Блекпул, мач от а...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:00Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предава...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:00BNT: Студио Футбол
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:00Diema Sport: Черно море - Ботев Пловдив, мач ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:30Film Plus: Валенсия - Алавес (Ла Лига Санта...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:35BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: Франция - ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:45BNT: България - Англия, квалификация ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:00TV+: Валядолид - Атлетико /М/ (Ла Лиг...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:00Max Sport 3: Серия А: Интер - Ювентус
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:15Nova Sport: Халешер - Волфсбург, мач от първ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:00Diema Sport: Славия - Левски, мач от efbet Ли...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:00Diema Sport 2: Манчестър Сити - Тотнъм Хотспър, ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
Виж всички Футболни мачове днес
Сериалите
Сериалите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Теленовелите
Теленовелите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Научнопопулярните филми
Научнопопулярните филми днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Токшоу предаванията
Токшоу предаванията днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Баскетболните мачове
Баскетболните мачове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Волейболните мачове
Волейболните мачове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Тенис срещите
Тенис срещите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Зимните спортове
Зимните спортове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Формула 1 състезанията
Формула 1 състезанията днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Най-популярни предавания
ТВ Новини / Актуално