Вход Нова Регистрация
Нова Регистрация  Нова регистрация
23 Януари, Събота, 19:06 часа
Търси предаване

Програма на всички Футболни мачове

за Сряда, 27 Януари 2021 Сподели във Facebook Сподели

00:00
Серия А: Беневенто - Торино повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
02:00
Серия А: Дженоа - Каляри повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
04:00
Серия А: Удинезе - Интер повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
05:30
Футбол: Гранада - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
06:00
Байерн ТВ: Шалке 04 - Байерн Мюнхен Мач от германската Бундеслига повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
08:00
Футбол: ЦСКА - Царско село efbet Лига - /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
08:00
Футбол: Кристъл Палас - Уест Хям Юнайтед Висша лига - /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
09:00
Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
10:00
Футбол: Ипсуич Таун - Съндърланд Лига 1 - /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
10:00
Футбол: Алавес - Реал /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
10:00
Футбол: Лудогорец - Шахтьор Донецк международен приятелски мач - /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
10:00
Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Лийдс Юнайтед Висша лига - /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
10:00
Серия А: Беневенто - Торино повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
12:00
Футбол: Престън Норт Енд - Рединг Чемпиъншип - /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
12:00
Серия А: Верона - Наполи повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
14:00
Футбол: Барнзли - Норич Сити Купа на Футболната асоциация - /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
14:00
Футбол: Саутхямптън - Арсенал Висша лига - /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
14:00
Серия А: Рома - Специя повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
16:00
Футбол: Мидълзбро - Блекбърн Роувърс Чемпиъншип - /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
16:00
Футбол: Уест Бромич Албиън - Манчестър Сити Висша лига - /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
16:00
Серия А: Фиорентина - Кротоне повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
16:45
Виктор и Валентино: Алуксите - (Ep. 27) Вик попада на реликва, която призовава група зловещи статуи.
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
18:00
Купа на Футболната асоциация: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) - /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
18:00
Серия А: Лацио - Сасуоло повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
18:10
Футбол: Атлетико /М/ - Валенсия (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
18:30
"Домът на футбола" предаване за български футбол (2020-21)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
18:35
Скритата крепост Семеен Канада 2001 91 минути - Сред спокойната красота на Черното езеро, две групи тийнейджъри провеждат организирана военна игра. Първата група овладява...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
18:50
Футбол: ЦСКА-София - Рома - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
19:00
"Светът на Висшата лига" предаване за английски футбол (2020-21) - /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
20:00
Футбол: Бърнли - Астън Вила Висша лига - директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
20:00
Футбол: Челси - Уулвърхямптън Уондърърс Висша лига - директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
21:00
Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) - /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
21:30
Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Фулъм Висша лига - директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
22:00
Футбол: Осасуна - Реал /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
22:15
Футбол: Евертън - Лестър Сити Висша лига - директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
22:15
Футбол: Манчестър Юнайтед - Шефилд Юнайтед Висша лига - директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма

Тв програма на Футболните мачове в Сряда: всички Футболни мачове по всички телевизии. Информацията и категоризацията на предаванията на Футболни мачове и други се извършва автоматично и са възможни грешки и пропуски.

Филмите днес
Повече не искам да виждам предаванията в тази кутия
16:30Cinemax: "Джаки Браун", криминален трилър, САЩ, 1997; реж. Куентин Та...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
17:20MovieStar: На нулата
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
17:30HBO: "Небременна", драма, САЩ, 2020; реж. Рейчъл Лий Голдънбърг, с Хе...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
17:45AXN: Уличен боец; екшън, приключенски, САЩ, 1994
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
17:45Diema: Призрачен ездач /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
17:50TV1000: Светлина от миналото, САЩ, комедия/романтичен, 1999
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
18:15History Channel: Извънземни от древността: Влечугите
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
18:15Film Box: Великолепните Амберсън Драма САЩ 2002 120 минути
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
18:30BNT 4: Бал на самотните игрален филм /1981 г./, режисьор Иван Ничев, ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
18:30bTV Action: "12 силни"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
18:35HBO 2: "Като шеф", комедия, САЩ, 2020; реж. Мигел Артета, с Тифани Ха...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
18:56Vivacom Arena: Правосъдието на Гуднайт : Мярка за човек Уестърн 2012
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
19:00bTV Cinema: "Ти гониш!"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
19:10Cinemax: "Не слизай!", трилър - драма, Германия, 2018; реж. Кристиан ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
19:15HBO: "Разбивачът Ралф", анимация, САЩ, 2012; реж. Рич Мур, [0+]
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
19:30bTV: bTV Репортерите
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
19:30MovieStar: Неуредени сметки
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
19:50AXN: Обирджии; екшън, криминален, САЩ, 2010
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
20:00BNT 2: Топ 10 на БГ кино: "Лачените обувки на незнайния воин" игрален...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
20:00HBO 2: "Близнакът", криминален екшън, САЩ, 2019; реж. Анг Лий , с Уил...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
Виж всички Филми днес
Футболните мачове днес
Повече не искам да виждам предаванията в тази кутия
18:00Ring.BG: Франция, Лига 1: Монако - Олимпик Марсилия, сезон 2017/2018,...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
18:30Eurosport 2: Футбол: Бундеслига, Байер Леверкузен - Волфсбург
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
18:55Nova Sport: Студио "Купа на Футболната асоциация" - директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
18:55Diema Sport 2: Студио "Купа на Футболната асоциация" - директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
19:00Max Sport 1: Серия А: Удинезе - Интер на живо
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
19:00Max Sport 3: Серия А: Милан - Аталанта на живо
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
19:20Eurosport 2: Футбол: Бундеслига, Херта Берлин - Вердер Бремен, директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
19:30Nova Sport: Футбол: Куинс Парк Рейнджърс - Дарби Каунти Чемпиъншип запис
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
19:30Diema Sport 2: Футбол: Челтнъм Таун - Манчестър Сити Купа на Футболна...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
20:00Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
21:00Max Sport 3: Студио "Футбол" на живо
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
21:00Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - футболът срещу дискриминацията
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
21:00Diema Sport: Футбол: Суонси Сити - Нотингам Форест Купа на Футболната...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
21:25Nova Sport: Карабао къп: Обзор предаване за английски футбол (2020-21...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
21:25Diema Sport 2: Студио "Купа на Футболната асоциация" - директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
21:30Max Sport 3: "УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
21:45Max Sport 2: Серия А: Фиорентина - Кротоне на живо
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
22:00TV+: "Ла Лига: Говорим за футбол с Хосе Бордалас" - 8 еп., документал...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
22:00Diema Sport 2: Футбол: Астън Вила - Нюкасъл Юнайтед Висша лига - дире...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
23:00Nova Sport: Футбол: Барнзли - Норич Сити Купа на Футболната асоциация...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
Виж всички Футболни мачове днес
Сериалите
Сериалите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Теленовелите
Теленовелите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Научнопопулярните филми
Научнопопулярните филми днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Токшоу предаванията
Токшоу предаванията днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Баскетболните мачове
Баскетболните мачове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Волейболните мачове
Волейболните мачове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Тенис срещите
Тенис срещите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Зимните спортове
Зимните спортове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Формула 1 състезанията
Формула 1 състезанията днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Най-популярни предавания
ТВ Новини / Актуално