Вход Запомни ме
Нова Регистрация
21 Март, Четвъртък, 12:39 часа
Търси предаване

Програма на всички Футболни мачове

за Понеделник, 25 Март 2019 Сподели във Facebook Сподели във Facebook!

00:00
Футбол: Италианска Серия А СПАЛ - Рома
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
00:10
УЕФА Европейски квалификации обзор от 24 март
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
00:40
УЕФА Европейски квалификации: Унгария - Хърватия
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
01:00
Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2018-19), 6-и епизод, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
02:00
Стронгмен Шампионска Лига
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
02:00
Футбол: Байерн ТВ Байерн Мюнхен - Майнц 05, мач от германската Бундеслига
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
04:00
Футбол: Копа Либертадорес Палмейрас - Мелгар
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
04:10
УЕФА Европейски квалификации: Уелс - Словакия
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
05:00
Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:00
УЕФА Европейски квалификации: Унгария - Хърватия
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:00
Футбол: Копа Либертадорес Пенярол - Сан Хосе
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
07:50
УЕФА Европейски квалификации обзор от 24 март
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00
УЕФА Лига Европа: Интер - Рапид Виена
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00
Футбол: Черно море - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00
Футбол: Бърнли - Лестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00
Футбол: Италианска Серия А Парма - Удинезе
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:30
УЕФА Европейски квалификации: Уелс - Словакия
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00
Футбол: Ница - Тулуза, мач от френската Лига 1, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00
УЕФА Лига Европа: Виляреал - Спортинг Лисабон
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00
Футбол: Барселона - Валядолид (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00
Футбол: Локомотив ГО - Царско село, мач от Втора професионална лига, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00
Футбол: Шампионска лига Ювентус - Атлетико Мадрид
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
11:20
УЕФА Европейски квалификации: България - Черна гора
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:00
УЕФА Шампионска лига: Ливърпул - Цървена звезда
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:00
Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Манчестър Юнайтед, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:00
Футбол: Италианска Серия А Милан - Рома
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:05
Футбол: Бордо - Рен, мач от френската Лига 1, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:00
Футбол: Ботев Пловдив - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00
Футбол: Лийдс Юнайтед - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00
УЕФА Шампионска лига: ПСЖ - Наполи
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00
Футбол: Уотфорд - Кристъл Палас, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00
Футбол: Копа Судамерикана Депортиво Мунисипал - Колон
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:25
УЕФА Европейски квалификации: Холандия - Германия
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00
УЕФА Шампионска лига: Борусия Дортмунд - Атлетико Мадрид
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00
Футбол: Италианска Серия А Емполи - Рома
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
17:00
Футбол: Левски - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:00
УЕФА Шампионска лига: Локомотив Москва - Порто
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:00
Футбол: Мейджър Лийг Сокър Ню Ингланд Революшън - Синсинати
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:05
Футбол: Лил - Монако, мач от френската Лига 1, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:00
Футбол: Лудогорец - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00
Футбол: Италианска Серия А Лацио - Интер
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00
Футбол: Уолсол - Барнзли, мач от английската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:00
Студио Футбол
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:35
УЕФА Европейски квалификации: Черна гора - Англия пряко предаване от Подгорица
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:45
УЕФА европейски квалификации: Косово - България пряко предаване от Косово
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:00
Футбол: Ел Класико: Реал /М/ - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:00
Футбол: Италианска Серия А Аталанта - Парма
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:15
Футбол: Пари Сен Жермен - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:00
Футбол: Славия - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:30
Футбол: Уест Хям Юнайтед - Хъдърсфилд Таун, мач от английската Висша лига, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:40
УЕФА Европейски квалификации обзор от 24 март
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
Филмите днес
Повече не искам да виждам предаванията в тази кутия
12:00KinoNova: "Сапфиреносиньо" - фантастика с уч. на ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:15TV1000: Невероятният Хълк, САЩ, Трилър, 2008
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:25HBO: "Хотел Трансилвания 3: Чудовищна ваканци...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:25Cinemax: "Бунтовник в ръжта", биографична драма, ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:29Vivacom Arena: Животът се случва Комедия 2011
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:45bTV Cinema: "Идеалният шеф" /п./ - трилър, кримин...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:00bTV Action: "Ангелско лице" /п./ - криминален, др...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:20HBO 2: "Джак, убиецът на великани", фентъзи, СА...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00HBO: "Английският пациент", романтична драма, ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:05TV1000: Хълк, САЩ, екшън/драма/фантастика, 2003
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:07Vivacom Arena: Саган Биографичен 2008
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:15Cinemax: "Гленгъри Глен Рос", драма, САЩ, 1992; р...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:25BNT: Сид - дете на науката анимационен филм
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:30bTV Cinema: "Разходка по Мисисипи" - драма, комед...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:40KinoNova: "Пазачите на фара" - романтичен филм с ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:50BNT: Приключенията на горските мечоци анимаци...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:15BNT: Гимназия "Черна дупка" тв филм
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:15HBO 2: "Съли: Чудото на Хъдсън", биографична др...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:55Cinemax: "Един живот другаде", драма, Франция, 20...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00Bulgaria On Air: Светът отгоре - филм
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
Виж всички Филми днес
Футболните мачове днес
Повече не искам да виждам предаванията в тази кутия
12:00Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за бъл...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:00Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Наполи - Ливърпул
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:00Max Sport 3: Италианска Серия А Дженоа - Ювен...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:00Diema Sport: Дунав - Черно море, мач от Първа...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00Nova Sport: Ница - Тулуза, мач от френската ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Борусия Дортмунд -...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00Max Sport 3: Купа на Франция Пари Сен Жермен ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:00Diema Sport: Локомотив ГО - Арда, мач от Втор...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00Nova Sport: Мансфилд Таун - Линкълн Сити, ма...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: ПСВ Айндховен - Ин...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00Max Sport 3: Шампионска лига Ювентус - Атлети...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
17:00Film Plus: Примера Дивисион - обзор на изми...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:00Max Sport 3: Италианска Серия А Обзор
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:00Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Атлетико Мадрид - ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:00Diema Sport: Ботев Пловдив - Ботев Враца, мач...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:05Nova Sport: Милуол - Брайтън & Хоув Албиън, ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:10BNT 3: Германия - Сърбия - приятелска с...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:00Max Sport 3: Италианска Серия А "Екстра Калчо...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:15Eurosport: Германия - Франция, приятелски м...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:30Max Sport 3: Шампионска лига "УЕФА Шампионска...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
Виж всички Футболни мачове днес
Сериалите
Сериалите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Теленовелите
Теленовелите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Научнопопулярните филми
Научнопопулярните филми днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Токшоу предаванията
Токшоу предаванията днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Баскетболните мачове
Баскетболните мачове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Волейболните мачове
Волейболните мачове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Тенис срещите
Тенис срещите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Зимните спортове
Зимните спортове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Формула 1 състезанията
Формула 1 състезанията днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Най-популярни предавания
ТВ Новини / Актуално