Вход Запомни ме
Нова Регистрация
20 Юли, Събота, 15:03 часа
Търси предаване

Програма на всички Футболни мачове

за Петък, 26 Юли 2019 Сподели във Facebook Сподели във Facebook!

01:00
"Сто във Висшата лига", предаване за английски футбол (2019), 8-и епизод /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
01:00
"Преди кръга", предаване за български футбол (2019-20), 3-ти епизод /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
01:00
УЕФА Шампионска лига: Локомотив Москва - Галатасарай
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
01:35
Футбол: Италианска Серия А Аталанта - Лацио
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
03:00
УЕФА Лига Европа: Интер - Рапид Виена
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
03:30
Футбол: Копа Судамерикана Коринтианс - Уондърърс, осминафинал за Копа Судамерикана
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
04:10
Футбол: Англия - САЩ - полуфинална среща на световното първенство за жени
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
05:30
Футбол: Италианска Серия А "Екстра Калчо"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:00
Футбол: Полуфинална среща от европейското първенство за юноши до 19 г.
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:00
Футбол: Италианска Серия А Торино - Ювентус
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
07:00
Футбол: Райо Валекано - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00
Стронгмен Шампионска Лига
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00
Футбол: Първи мач от втория квалификационен кръг на Шампионската лига /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00
Футбол: Манчестър Юнайтед - Хъдърсфилд Таун, мач от английската Висша лига /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00
Футбол: Италианска Серия А Каляри - Наполи
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:00
Футбол: Барселона - Валядолид (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00
Футбол: Лийдс Юнайтед - Астън Вила, мач от Чемпиъншип /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00
Футбол: Италианска Серия А Ювентус - Рома
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
11:40
Футбол: Холандия - Швеция - полуфинална среща на световното първенство за жени
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:00
"Преди кръга", предаване за български футбол (2019-20), 3-ти епизод /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:00
УЕФА Лига Европа: Виляреал - Спортинг Лисабон
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:00
Футбол: Италианска Серия А Дженоа - СПАЛ
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:05
Футбол: Марсилия - Ним, мач от френската Лига 1 /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:00
Футбол: Първи мач от втория квалификационен кръг на Лига Европа /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00
Футбол: Монако - Реймс, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00
УЕФА Шампионска лига: Тотнъм - Интер
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00
Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Арсенал, мач от английската Висша лига /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00
Футбол: Италианска Серия А Рома - Дженоа
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:00
Футбол: Етър - Левски, мач от efbet Лига /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00
Футбол: Дарби Каунти - Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00
Футбол: Копа Судамерикана Коринтианс - Уондърърс, осминафинал за Копа Судамерикана
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
17:30
"Сто във Висшата лига", предаване за английски футбол (2019), 8-и епизод /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:00
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 3-ти епизод /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:00
Футбол: Мач за трето място на Азиатската купа на Висшата лига /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:00
Футбол: Италианска Серия А Наполи - Фрозиноне
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:10
Футбол: Полуфинална среща от европейското първенство за юноши до 19 г.
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:15
Студио "Футбол", директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:45
Футбол: Мач от efbet Лига, директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00
Футбол: Италианска Серия А Интер - Удинезе
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:40
Студио "Футбол", директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:40
Студио "Футбол", директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:00
Футбол: Мач от efbet Лига, директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:00
Футбол: Италианска Серия А Лацио - Каляри
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:15
Футбол: Астън Вила - Норич Сити, мач от Чемпиъншип /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:55
Студио "Футбол", директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:00
Футбол: Уотфорд - Челси, мач от английската Висша лига /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
Филмите днес
Повече не искам да виждам предаванията в тази кутия
13:30Diema: "Светци и странници" - исторически филм ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:30KinoNova: "Венчален шок" - романтична комедия с у...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:55Cinemax: "Хана", екшън, САЩ, 2011; реж. Джо Райт,...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00Diema Family: "Лято във Майорка" (премиера) - ром...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00bTV Cinema: "Аз, моя милост и Айрин" - комедия (С...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:05TV1000: Мажоретки: Заедно за победа, САЩ, комеди...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:08Vivacom Arena: БСП - Бесни Страшни Пенсии Екшън 2010
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:10Film Box: Метеор, част 1 Фантастичен, Драма САЩ 2...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:15HBO: "Дафни и Велма", семейна комедия, САЩ, 2...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:20AXN: Добре дошли в джунглата; екшън, приключе...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:45ORT: Филм "Трима в една лодка, без да се брои...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:50Nova TV: "Как да правиш любов като англичанин" - ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:55HBO 2: "Изкуството да се скатаваш ", комедийна ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:00BNT 2: Най-трудното състезание с Джеймс Кракнъл...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:00BNT: Английската кралица на деветдесет докуме...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:00bTV: "Кутийковците" - анимация, комедия, прик...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:30HBO: "Феноменалните 2", анимация, САЩ, 2018; ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:30KinoNova: "Белият зъб" - приключенски филм с уч. ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:30Diema: "Светкавичен удар" - екшън-комедия с уч....
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:35TV1000: Ченге в детската градина, САЩ, комедия, ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
Виж всички Филми днес
Футболните мачове днес
Повече не искам да виждам предаванията в тази кутия
14:00Nova Sport: Сент Етиен - Лил, мач от френска...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00Ring.BG: УЕФА Шампионска Лига: Виктория Пилзен - ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00Diema Sport: Локомотив Пловдив - Славия, мач ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00Max Sport 3: Италианска Серия А Удинезе - Ата...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:30Diema Sport 2: Финал за Азиатската купа на Висш...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00Nova Sport: Стоук Сити - Рединг, мач от Чемп...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00Max Sport 3: Италианска Серия А Каляри - Рома
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00Diema Sport: Лудогорец - Ференцварош, мач рев...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:25Diema Sport 2: Студио "Футбол", директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:00Max Sport 3: Италианска Серия А Наполи - Фроз...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:05Nova Sport: Рен - Каен, мач от френската Лиг...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:15Diema Sport: Студио "Футбол", директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:30BNT 3: Европейски игри Минск 2019, Плажен футбо...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:45Diema Sport: ЦСКА - Черно море, мач от efbet ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:50BNT 3: Испания - Италия - среща от евро...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00Max Sport 3: Италианска Серия А Ювентус - Инт...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00Nova Sport: Марсилия - Ница, мач от френскат...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:40Diema Sport: Студио "Футбол", директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:00Diema Sport: Берое - Лудогорец, мач от efbet ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:00Diema Sport 2: Мач за трето място на Азиатската...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
Виж всички Футболни мачове днес
Сериалите
Сериалите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Теленовелите
Теленовелите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Научнопопулярните филми
Научнопопулярните филми днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Токшоу предаванията
Токшоу предаванията днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Баскетболните мачове
Баскетболните мачове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Волейболните мачове
Волейболните мачове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Тенис срещите
Тенис срещите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Зимните спортове
Зимните спортове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Формула 1 състезанията
Формула 1 състезанията днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Най-популярни предавания
ТВ Новини / Актуално