Вход Нова Регистрация
Нова Регистрация  Нова регистрация
28 Октомври, Четвъртък, 01:43 часа
Търси предаване

Програма на всички Футболни мачове

за Петък, 29 Октомври 2021 Сподели във Facebook Сподели

00:00
Футбол: Локомотив София - Локомотив Пловдив Купа на България, 1/8 финали /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
00:00
Шампионска лига: Брюж - Манчестър Сити Трета среща от груповата фаза повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
04:00
Лига Европа: Локомотив Москва - Галатасарай Трета среща от груповата фаза повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
06:00
Футбол: България - Северна Ирландия, квалификационна среща за световно първенство
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
06:00
Звездите на футбола - предаване за известните личности във футбола
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
06:00
Лига Европа: Спартак Москва - Лестър Трета среща от груповата фаза повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
08:00
Футбол: Ница - Марсилия Лига 1 на Франция /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
08:00
Футбол: Левски - Пирин efbet Лига (2021-22) /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
08:00
Футбол: Лестър Сити - Брайтън & Хоув Албиън Карабао къп /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
08:00
Серия А: Лацио - Фиорентина повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
10:00
Футбол: Перуджа - Реджина Серия Б на Италия /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
10:00
Футбол: Уест Хям Юнайтед - Манчестър Сити Карабао къп /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
11:30
Футбол: Стоук Сити - Брентфорд Карабао къп, осминафинал /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
12:00
"УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
12:00
Италия, Серия А: Специя - Дженоа, 10.кр.
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
12:00
Футбол: Щутгарт - Кьолн Купа на Германия (2021-22) /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
12:00
Футбол: Арсенал - Лийдс Юнайтед Карабао къп /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
12:30
"УЕФА Лига Европа и Лига на Конференциите" Магазинно предаване повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
13:15
Футбол: Лудогорец - Локомотив Горна Оряховица Купа на България, 1/8 финали /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
13:30
Футбол: Майнц - Арминия Билефелд Купа на Германия, 1/16-финали /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
13:30
Серия А: Венеция - Салернитана повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
14:00
Италия, Серия А: Ювентус - Сасуоло, 10.кр.
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
14:00
Футбол: Рб Лайпциг - Гройтер Фюрт Бундеслига (2021-22) /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
14:00
Футбол: Престън Норт Енд - Ливърпул Карабао къп /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
15:15
Футбол: ЦСКА - Арда Купа на България, 1/8 финали /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
15:30
Футбол: Ковънтри Сити - Дарби Каунти Чемпиъншип (2021-22) /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
15:30
Серия А: Емполи - Интер повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
16:00
"Седмично в Бундеслигата" предаване за германски футбол (2021-22) /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
16:00
"Висшата лига в цифри" предаване за английски футбол (2021-22)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
16:00
Италия, Серия А: Сампдория - Аталанта, 10.кр.
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
16:30
Футбол: Обзор на кръга Купа на Германия (2021-22) /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
17:00
Футбол: Арминия Билефелд - Борусия Дортмунд Бундеслига (2021-22) /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
17:30
"Головете на кръга" предаване за български футбол (2021-22) /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
17:30
Футбол: Марсилия - Пари Сен Жермен Лига 1 на Франция /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
17:30
Серия А: Наполи - Болоня повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
18:00
Италия, Серия А: Каляри - Рома, 10.кр.
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
19:00
Студио "Футбол" директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
19:00
Футбол: Монтана - Марек Втора професионална лига (2021-22) директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
19:30
Серия А: Обзор 10 кръг
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
19:30
Футбол: Хайденхайм - Шалке Втора Бундеслига (2021-22) директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
20:00
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
21:30
Футбол: Хофенхайм - Херта Берлин Бундеслига (2021-22) директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
21:45
Футбол: Куинс Парк Рейнджърс - Нотингам Форест Чемпиъншип (2021-22) директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
22:00
Футбол: Пари Сен-Жермен - Лил Лига 1 на Франция директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
22:00
Футбол: Престън Норт Енд - Ливърпул Карабао къп, осминафинал /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
22:30
"УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
23:00
Серия А: Милан - Торино повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
23:40
Футбол: Борусия Мьонхенгладбах - Байерн Мюнхен Купа на Германия (2021-22) /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
23:55
Футбол: Монтана - Марек Втора професионална лига (2021-22) /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма

Тв програма на Футболните мачове в Петък: всички Футболни мачове по всички телевизии. Информацията и категоризацията на предаванията на Футболни мачове и други се извършва автоматично и са възможни грешки и пропуски.

Филмите днес
Повече не искам да виждам предаванията в тази кутия
00:00bTV Comedy: "Чаровният принц" /п./ - анимация, музикален, романтичен ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
00:15Vivacom Arena: Черната кутия Мистерия, Трилър 2005
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
00:15Cinemax: "Инстинкт (2019)", психологическа драма, Нидерландия, 2019; ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
00:15KinoNova: "Град на греха: Жена, за която да убиваш" - криминален екшъ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
00:40AXN: Изпечено убийство: Само десерт; криминален, драма, Канада, 2017
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
00:40HBO 2: "300: Възходът на една империя", фентъзи - екшън, САЩ, 2014; р...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
01:05TV1000: Изгубените момчета, САЩ, 1987
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
01:15Film Box: Бягство от Кандахар Романтичен, Трилър, Военен Великобритан...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
01:35MovieStar: Подземен свят
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
01:40HBO: "Братя по кръв", екшън - крими - драма, Белгия, 2020; реж. Жерем...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
01:49Vivacom Arena: Пленникът Трилър 2014
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
01:55Cinemax: "Олег", драма, Латвия, 2019; реж. Юрис Курсиетис, с Валентин...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
02:00TV+: "Запеяли две планини" - биографичен филм за народната певица Над...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
02:20AXN: Самоличност; ужаси, трилър, САЩ, 2003
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
02:20HBO 2: "007 Координати: Скайфол", шпионски екшън, Великобритания, 201...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
02:50Film Box: Горчиво и сладко Романтичен, Комедия Тайланд 2009
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
03:10BNT 4: Извън играта /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
03:10HBO: "Бандитките на Оушън", екшън - крими - комедия, САЩ, 2018; реж. ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
03:10TV1000: Мъже, жени и деца, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2014
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
03:30bTV Cinema: "На един черпак разстояние" - романтичен, драма (Индия, О...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
Виж всички Филми днес
Футболните мачове днес
Повече не искам да виждам предаванията в тази кутия
00:15Max Sport 3: Серия А: Лацио - Фиорентина запис
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
04:30Max Sport 3: Шампионска лига: Порто - Милан Трета среща от груповата ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
06:00Ring.BG: Звездите на футбола - предаване за известните личности във ф...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
06:10BNT 3: Футбол: Литва - България, квалификационна среща за световно пъ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
06:15Max Sport 3: Лига Европа: Лацио - Олимпик Марсилия Трета среща от гру...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
07:00Diema Sport 2: Футбол: Уест Хям Юнайтед - Манчестър Сити Карабао къп /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
08:00Diema Sport 3: Футбол: Борусия Мьонхенгладбах - Байерн Мюнхен Купа на...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
08:00Diema Sport: Футбол: Ботев Враца - Черно море efbet Лига (2021-22) /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
08:00Max Sport 3: Серия А: Венеция - Салернитана повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
09:00Diema Sport 2: Футбол: Ница - Лион Лига 1 на Франция /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
10:00Nova Sport: Футбол: Херта Берлин - Борусия Мьонхенгладбах Бундеслига ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
10:00Diema Sport 3: Футбол: Байер Леверкузен - Карлсруе Купа на Германия (...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
10:30Diema Sport: "Головете на кръга" предаване за български футбол (2021-...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
11:00Diema Sport: Футбол: Славия - Пирин Купа на България, 1/8 финали /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
11:00Diema Sport 2: Футбол: Лил - Брест Лига 1 на Франция /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
12:00Diema Sport 3: Футбол: Борусия Дортмунд - Инголщат Купа на Германия (...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
12:35History Channel: Спецове в заложната къща: Коварният Рики
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
13:00Max Sport 3: "УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
13:00Diema Sport: Футбол: Берое - Черно море Купа на България, 1/8 финали /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
13:00Diema Sport 2: Футбол: Монако - Монпелие Лига 1 на Франция /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
Виж всички Футболни мачове днес
Сериалите
Сериалите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Теленовелите
Теленовелите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Научнопопулярните филми
Научнопопулярните филми днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Токшоу предаванията
Токшоу предаванията днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Баскетболните мачове
Баскетболните мачове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Волейболните мачове
Волейболните мачове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Тенис срещите
Тенис срещите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Зимните спортове
Зимните спортове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Формула 1 състезанията
Формула 1 състезанията днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Най-популярни предавания
ТВ Новини / Актуално