Вход Запомни ме
Нова Регистрация
13 Юли, Понеделник, 23:34 часа
Търси предаване

Програма на всички Футболни мачове

за Неделя, 19 Юли 2020 Сподели във Facebook Сподели

00:15
Футбол: Мач от английската Висша лига /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
01:00
Серия А: Верона - Аталанта
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
02:15
Футбол: Мач от английската Висша лига /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
02:15
Треска за футбол Световно първенство 2018 г.: Франция - Хърватия - финал
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
03:00
Серия А: Каляри - Сасуоло
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
03:20
"Футболен татко" /п./ - комедия, спортен, семеен (САЩ, 2005)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
03:30
Предаване за български футбол /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
04:25
Треска за футбол Всички голове от световното първенство 2018 г.
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
05:00
"Класика от УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
05:20
"Ла Лига: Говорим за футбол с Андрес Иниеста" - 5 еп., документална поредица
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:00
Треска за футбол Световно първенство 1994 г.: Бразилия - Италия - финал
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
07:00
Футбол: Барселона - Реал /М/ (Ла Лига, сезон 1998/1999)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00
Звездите на футбола
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00
Футбол: Мач от efbet Лига /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00
Футбол: Мач от английската Висша лига /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:00
Футбол: Барселона - Реал /М/ (Ла Лига, сезон 2000/2001)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:15
Треска за футбол Световно първенство 2010 г.: Нидерландия - Испания - финал
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00
Футбол: Байер Леверкузен - Байерн Мюнхен, финал за Купата на Германия /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00
Футбол: Арсенал - Манчестър Сити, полуфинален мач от турнира за Купата на Футболната асоциация /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00
Серия А: Верона - Аталанта
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
11:45
Треска за футбол Обзор на световното първенство 2018 г.
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:00
"Спомените на Гари Невил: Уейн Рууни", предаване за английски футбол /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:00
Футбол: Мач от Чемпиъншип /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:00
Серия А: Каляри - Сасуоло
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:00
"Сто във Висшата лига: Лес Фърдинанд", предаване за английски футбол /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:00
Любов е думата музикален филм за група "Спринт"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:30
Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2019-20), 7-и епизод
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00
Футбол: Мач от Чемпиъншип /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00
УЕФА Лига Европа: Най-добрите мачове в историята
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:30
Футбол: Мач от английската Висша лига, директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00
Футбол: Мач от Чемпиъншип /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00
УЕФА Шампионска лига: Най-добрите мачове в историята
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00
Серия А: Милан - Болоня
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:30
Футбол: Барселона - Реал /М/ (Ла Лига, сезон 2012/2013)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
17:15
УЕФА Лига Европа - класически мачове
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
17:45
NHL: Класически мач от 2011г. Ванкувър Кенъкс - Бостън Бруинс, Финална серия за Купа Стенли, седма среща
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:00
Футбол: Мач от английската Висша лига, директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:00
Треска за футбол Световно първенство 2006 г.: Италия - Франция- финал
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:15
Серия А: Парма - Сампдория
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:30
Футбол: Барселона - Депортиво (Ла Лига, сезон 2012/2013)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:45
Предаване за български футбол
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:00
Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2019-20), 7-и епизод /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:30
Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:45
Студио "Футбол", директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00
УЕФА Шампионска лига: Великите финали
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00
Футбол: Манчестър Юнайтед - Челси, полуфинален мач от турнира за Купата на Футболната асоциация, директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:15
Студио "Футбол"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:15
Футбол: Мач от efbet Лига, директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:30
Серия А: Дженоа - Лече
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:30
Серия А: Наполи - Удинезе
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:00
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:15
Футбол: Екзитър Сити - Нортхямптън Таун, финален плейоф на английската Лига 2 /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:55
Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:10
Студио "Футбол", директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:30
Студио "Футбол"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:45
Серия А: Рома - Интер
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:00
Треска за футбол Световно първенство 2002 г.: Германия - Бразилия - финал
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:15
Футбол: Мач от английската Висша лига /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 

Тв програма на Футболните мачове в Неделя: всички Футболни мачове по всички телевизии. Информацията и категоризацията на предаванията на Футболни мачове и други се извършва автоматично и са възможни грешки и пропуски.

Филмите днес
Повече не искам да виждам предаванията в тази кутия
Футболните мачове днес
Повече не искам да виждам предаванията в тази кутия
Сериалите
Сериалите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Теленовелите
Теленовелите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Научнопопулярните филми
Научнопопулярните филми днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Токшоу предаванията
Токшоу предаванията днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Баскетболните мачове
Баскетболните мачове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Волейболните мачове
Волейболните мачове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Тенис срещите
Тенис срещите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Зимните спортове
Зимните спортове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Формула 1 състезанията
Формула 1 състезанията днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Най-популярни предавания
ТВ Новини / Актуално