Вход Запомни ме
Нова Регистрация
25 Ноември, Сряда, 21:16 часа
Търси предаване

Програма на всички Футболни мачове

за Неделя, 29 Ноември 2020 Сподели във Facebook Сподели

00:00
Байерн ТВ: Байерн Мюнхен - Залцбург Четвърта среща от груповата фаза на Шампионска лига 2020/21г.
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
00:15
Футбол: Локомотив Пловдив - Ботев Пловдив efbet Лига - повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
00:15
Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Ливърпул Висша лига - повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
02:00
Серия А: Сасуоло - Интер
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
02:15
Футбол: Манчестър Сити - Бърнли Висша лига - повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
04:00
Франция, Лига 1- футболни класики, най-запомнящите се мачове в историята на първенството
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
04:00
Серия А: Беневенто - Ювентус
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:00
Серия А: Аталанта - Верона
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:15
Футбол: Лил - Милан - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:25
"Ла Лига: Говорим за футбол с Шави Ернандес" - 1 еп., документална поредица
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00
УЕФА Шампионска лига: Олимпиакос - Манчестър Сити
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00
Футбол: Атлетик /Б/ - Бетис (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00
Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Ливърпул Висша лига - повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:15
Футбол: Тотнъм - Лудогорец - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:30
Футбол: Питърбъро Юнайтед - Чорли Купа на Футболната асоциация - повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:30
Футбол: Локомотив Пловдив - Ботев Пловдив efbet Лига - повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00
УЕФА Шампионска лига: Интер - Реал Мадрид
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00
Футбол: Атлетико /М/ - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00
Футбол: Манчестър Сити - Бърнли Висша лига - повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
11:30
Футбол: Рединг - Бристъл Сити Чемпиъншип - повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:00
УЕФА Шампионска лига: Байерн - Залцбург
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:00
Футбол: Евертън - Лийдс Юнайтед Висша лига - повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:15
Футбол: Спортист Своге - Септември София Втора професионална лига - директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:30
"Ла Лига: Говорим за футбол с Рафа Бенитес и Миста" - 3 еп., документална поредица
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:00
Студио "Футбол"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:30
Серия А: Лацио - Удинезе
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00
"Светът на Висшата лига" предаване за английски футбол (2020-21) - повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00
Футбол: Нотингам Форест - Суонси Сити Чемпиъншип - директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:25
Студио "Футбол" - директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:45
Висша лига: Съботен обзор предаване за английски футбол (2020-21)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:45
Футбол: Лудогорец - Ботев Враца efbet Лига - директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:30
Студио "Футбол"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00
УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00
Футбол: Саутхямптън - Манчестър Юнайтед Висша лига - директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00
Серия А: Милан - Фиорентина
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:15
Купа на Футболната асоциация: Обзор предаване за английски футбол (2020-21)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:20
Футбол: Бундеслига, Байер Леверкузен - Херта Берлин, директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:30
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:40
Студио "Футбол" - директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:45
Футбол: Марин & Хавант - Уотърлувил Купа на Футболната асоциация - директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
17:00
Серия А: Болоня - Кротоне
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:00
Студио "Футбол"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:30
Футбол: Бундеслига, повторение от събота
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:30
Студио "Футбол"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:30
Футбол: Челси - Тотнъм Хотспър Висша лига - директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:50
Футбол: Бундеслига, Майнц 05 - Хофенхайм, директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:00
Футбол: Шроузбъри Таун - Оксфорд Сити Купа на Футболната асоциация запис
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:00
Серия А: Каляри - Специя
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:25
Студио "Футбол" - директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:45
Футбол: ЦСКА - ЦСКА 1948 efbet Лига - директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:00
Студио "Футбол"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:15
Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:15
Футбол: Арсенал - Уулвърхямптън Уондърърс Висша лига - директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:40
Студио "Футбол" - директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:45
Футбол: Бристъл Роувърс - Дарлингтън Купа на Футболната асоциация запис
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:45
Серия А: Наполи - Рома
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:15
Футбол: Лудогорец - Ботев Враца efbet Лига - повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:30
Висша лига: Съботен обзор предаване за английски футбол (2020-21) - повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:45
Студио "Футбол"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:45
Футбол: Нотингам Форест - Суонси Сити Чемпиъншип - повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 

Тв програма на Футболните мачове в Неделя: всички Футболни мачове по всички телевизии. Информацията и категоризацията на предаванията на Футболни мачове и други се извършва автоматично и са възможни грешки и пропуски.

Филмите днес
Повече не искам да виждам предаванията в тази кутия
Футболните мачове днес
Повече не искам да виждам предаванията в тази кутия
Сериалите
Сериалите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Теленовелите
Теленовелите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Научнопопулярните филми
Научнопопулярните филми днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Токшоу предаванията
Токшоу предаванията днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Баскетболните мачове
Баскетболните мачове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Волейболните мачове
Волейболните мачове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Тенис срещите
Тенис срещите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Зимните спортове
Зимните спортове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Формула 1 състезанията
Формула 1 състезанията днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Най-популярни предавания
ТВ Новини / Актуално