Вход Запомни ме
Нова Регистрация
17 Октомври, Четвъртък, 06:39 часа
Търси предаване

Програма на всички Футболни мачове

за Вторник, 22 Октомври 2019 Сподели във Facebook Сподели във Facebook!

00:00
Серия А: Лацио - Аталанта
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
01:15
Футбол: Шефилд Юнайтед - Арсенал, мач от английската Висша лига /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
01:30
Футбол: Берое - Славия, мач от efbet Лига /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
02:00
Серия А: Сампдория - Рома
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
05:30
Футбол: Атлетико /М/ - Валенсия (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
05:50
Джада у дома (Series 4): Футбол и храна (Episode 32)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:00
Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
07:00
Футбол: Майорка - Реал /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
07:30
Футбол: Тотнъм Хотспър - Уотфорд, мач от английската Висша лига /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00
УЕФА Лига Европа магазинно предаване /3 епизод/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00
УЕФА Шампионска лига: Генк - Наполи
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00
Футбол: Витоша - Черно море, мач от efbet Лига /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00
Серия А: Парма - Дженоа
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:00
Футбол: Гранада - Осасуна (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:30
Футбол: Кристъл Палас - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00
Футбол: Кардиф Сити - Шефилд Уензди, мач от Чемпиъншип /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00
УЕФА Шампионска лига: Славия Прага - Борусия Дортмунд
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00
Футбол: Царско село - Ботев Враца, мач от efbet Лига /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:00
УЕФА Шампионска лига: Валенсия - Аякс
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:00
Серия А: Ювентус - Болоня
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:30
Футбол: Шефилд Юнайтед - Арсенал, мач от английската Висша лига /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:00
Футбол: Берое - Славия, мач от efbet Лига /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00
Футбол: Акрингтън Стенли - Ипсуич Таун, мач от английската Лига 2 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00
УЕФА Шампионска лига: Лил - Челси
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:30
Серия А: Бреша - Фиорентина
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:00
Футбол: Ботев Пловдив - Лудогорец, мач от efbet Лига /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00
УЕФА Шампионска лига: Ливърпул - Залцбург
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:30
Серия А: Обзор 8 кръг Понеделнишки обзор
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
17:00
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 15-и епизод /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
17:00
Футбол: Хетафе - Леганес (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
17:30
Байерн ТВ: Аугсбург - Байерн Мюнхен Мач от германската Бундеслига
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:00
УЕФА Шампионска лига: Барселона - Интер
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:05
Футбол: Барнзли - Суонси Сити, мач от Чемпиъншип /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:35
УЕФА Европейски квалификации: Норвегия - Испания
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:00
Футбол: Локомотив Пловдив - ЦСКА, мач от efbet Лига /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:30
Студио "Футбол"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:30
Студио "Футбол"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00
Шампионска лига: Атлетико Мадрид - Байер Леверкузен Трета среща от груповата фаза
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00
Шампионска лига: Шахтьор - Динамо Загреб Трета среща от груповата фаза
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00
Футбол: Блекбърн Роувърс - Хъдърсфилд Таун, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:30
УЕФА Лига Европа магазинно предаване /3 епизод/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:30
УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:30
Футбол: Ейбар - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:30
Футбол: Левски - Арда, мач от efbet Лига /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:50
Студио "Футбол"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:00
Шампионска лига: Галатасарай - Реал Мадрид Трета среща от груповата фаза
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:00
Футбол: Ейбар - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:00
Футбол: Манчестър Юнайтед - Ливърпул, мач от английската Висша лига /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:00
Шампионска лига: Мачестър Сити - Аталанта Трета среща от груповата фаза
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:45
УЕФА Европейски квалификации: Франция - Турция
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:30
Футбол: Септември - Локомотив София, мач от Втора професионална лига /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:50
Студио "Футбол"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
Филмите днес
Повече не искам да виждам предаванията в тази кутия
04:40TV1000: Близки срещи от третия вид, САЩ, драма/ф...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
05:00HBO: "Реставрация", историческа драма, САЩ, 1...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
05:25Cinemax: "Зеницата на окото ми", романтична комед...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:34Vivacom Arena: Ой, къде изчезна Ной! Анимация, Пр...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:35Film Box: Мечо Пух Семеен САЩ 1960
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:50TV1000: Момчето на Уинслоу, Великобритания, САЩ, ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
07:00BNT 2: Приказки за разказване анимационен филм ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
07:00Cinemax: "Персеполис", драма, Франция, 2007; реж....
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
07:00HBO: "Ралф разбива интернета", анимационна ко...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
07:00HBO 2: "Светлина в тунела", драма - мистерия, С...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:01Vivacom Arena: Рицарят Ръждивко Анимация, Комедия...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:15bTV Cinema: "Идеалният мъж" - романтичен, комедия...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:35Cinemax: "Безрезервна вяра", късометражен - роман...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:50Cinemax: "Разговори с Томаш Масарик", историческа...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:50KinoNova: "Лятото на моите мечти" - романтичен фи...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:55HBO: "Патешки истории: Еха!", анимация, САЩ, ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:20Film Box: На Кайманите Драма САЩ 2009
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:30Bulgaria On Air: Мистерията на материята - филм
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:30Vivacom Arena: Фантастичното пътешествие до Оз Ан...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:40HBO: "Алфа", приключенски, САЩ, 2018; реж. Ал...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
Виж всички Филми днес
Футболните мачове днес
Повече не искам да виждам предаванията в тази кутия
05:30TV+: Реал /М/ - Гранада (Ла Лига Сант...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:00Max Sport 3: Серия А: СПАЛ - Парма
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:10BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: Естония - ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
07:10Film Plus: Ейбар - Селта /Виго/ (Ла Лига Са...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00Max Sport 3: Серия А: Лече - Наполи
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:00Film Plus: Селта /Виго/ - Атлетик /Б/ (Ла Л...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:50BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: Дания - Шв...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00Diema Sport: Балкан - Локомотив Пловдив, мач ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00Max Sport 3: Серия А: Ювентус - Верона
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
11:40BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: Черна гора...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:00Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за бъл...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:00Diema Sport 2: Саутхямптън - Манчестър Юнайтед, ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:00Max Sport 3: Серия А: Болоня - Рома
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:05Nova Sport: Суиндън Таун - Блекпул, мач от а...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00Nova Sport: Манчестър Юнайтед - Рочдейл, мач...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00Diema Sport: Нефтохимик - Пирин, мач от Втора...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00Max Sport 3: Серия А: Лацио - Парма
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:00Diema Sport 2: Бърнли - Ливърпул, мач от англий...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00Nova Sport: Ковънтри Сити - Транмиър Роувърс...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00Diema Sport: ЦСКА - Витоша, мач от efbet Лига...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
Виж всички Футболни мачове днес
Сериалите
Сериалите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Теленовелите
Теленовелите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Научнопопулярните филми
Научнопопулярните филми днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Токшоу предаванията
Токшоу предаванията днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Баскетболните мачове
Баскетболните мачове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Волейболните мачове
Волейболните мачове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Тенис срещите
Тенис срещите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Зимните спортове
Зимните спортове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Формула 1 състезанията
Формула 1 състезанията днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Най-популярни предавания
ТВ Новини / Актуално