Вход Запомни ме
Нова Регистрация
28 Май, Неделя, 04:08 часа
Търси предаване

Програма на BNT

за Неделя, 28 Май 2017 Сподели във Facebook Сподели във Facebook!

Покажи миналите предавания
01:30
SS Британия тв филм /1 епизод/п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
02:20
Семеен бизнес тв филм /8 епизод/п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
02:45
Отблизо с Мира Добрева /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
04:10
Малки истории /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
05:10
Бразди /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
05:40
Иде нашенската музика /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:45
Телепазарен прозорец
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
07:00
Неделно евангелие
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
07:10
Зелената линейка Здравно риалити с водещ Ива Димитрова
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00
По света и у нас Информационна емисия
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:00
Денят започва с Георги Любенов Публицистично предаване
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
11:00
Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:00
По света и у нас Информационна емисия
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:00
Музикална сцена БНТ1 "Пролет 2017" - конкурс за нова поп и рок музика
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:35
Древни български хроники: Спасителят на Европа втора хроника
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:35
Балканска хармония: Истина или сън документален филм /България, 2016г./, режисьор Атанас Киряков
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:55
Непозната земя
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
17:25
Спортна треска обзорно спортно предаване
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:30
Спорт ТОТО
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:05
"Лачените обувки на българското кино. Анимационни филми: ""Гръмоотводът"" /1962г./, режисьор Тодор Динов
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:50
Лека нощ, деца! Пимпа
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00
По света и у нас Информационна емисия
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:30
Спортни новини
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:45
Лачените обувки на българското кино. Анимационни филми пряко предаване
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:35
По света и у нас Информационна емисия
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:50
Нощни птици вечерно токшоу с водещ Искра Ангелова
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:50
Зулу игрален филм /копродукция, 2013г./, режисьор Жером Сал, в ролите: Орландо Блум, Форест Уитакър, Конрад Кемп и др.(12)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 

Препоръчай в Google+:

Сподели във Facebook Сподели във Facebook!