Нова Регистрация
18 Ноември, Събота, 04:35 часа
Търси предаване

Програма на BNT

за Събота, 18 Ноември 2017 Сподели във Facebook Сподели във Facebook!

Покажи миналите предавания
00:30
Денят започва с Култура /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
02:10
Здравето отблизо /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
02:50
Малката Дорит 4-сериен игрален филм /4, последна част/п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
04:25
Още от деня коментарно предаване/п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
05:35
Панорама с Бойко Василев /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:45
Телепазарен прозорец
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
07:00
Милион и две усмивки Детско предаване
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00
По света и у нас Информационна емисия
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:00
Плюс това Публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00
Библиотеката Предавате за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
11:00
Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:00
По света и у нас Информационна емисия
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:30
Бразди Предаване за земеделие
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:05
Иде нашенската музика Предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:10
Малки истории Предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:10
Паметника и неговия брат документален филм /България, 2012г./, сценарист и режисьор Тамара Пещерска
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:35
Семеен бизнес тв филм
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
17:00
Вяра и общество с Горан Благоев Предаване за религия и култура
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:00
Животът е вкусен Кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:00
70 /70 години Българска гражданска авиация/ документален филм/България, 2017г./, автор Весела Смилец, режисьор Борислава Димова
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:55
Лека нощ, деца! Случки с бърколини
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00
По света и у нас Информационна емисия
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:30
Спортни новини
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:45
Шоуто на Канала Развлекателно предаване
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:45
Сестра Бети игрален филм /копродукция, 2000г./, режисьор Нийл ЛаБют, в ролите: Рене Зелуегър, Морган Фрийман, Крис Рок, Грег Киниър и др. (12)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:35
По света и у нас Информационна емисия
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:50
Последният велосипедист двусериен игрален филм/1 част/п/ (12)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 

Препоръчай в Google+:

Сподели във Facebook Сподели във Facebook!