Вход Запомни ме
Нова Регистрация
24 Април, Понеделник, 22:09 часа
Търси предаване

Програма на всички Футболни мачове

за Сряда, 26 Април 2017 Сподели във Facebook Сподели във Facebook!

00:00
Италия, Серия А: Ювентус - Дженоа
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
00:00
Футбол: Челси - Саутхямптън, мач от английската Висша Лига, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
02:00
Италия, Серия А: Фиорентина - Интер
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
04:00
Италия, Серия А: Милан - Емполи
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:30
Футбол, МЛС: ЛА Галакси - Сиатъл
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00
Футбол: Нефтохимик - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00
Футбол: Бърнли - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша Лига, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:30
"ФИФА футбол магазин"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00
Италия, Серия А: Сасуоло - Наполи
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00
Футбол: Челси - Саутхямптън, мач от английската Висша Лига, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
11:00
Футбол, МЛС: НЙ Сити - Орландо
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
11:00
Футбол: Виляреал - Леганес (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:00
Италия, Серия А: Пескара - Рома
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:05
Футбол: Бордо - Бастия, мач от френската Лига 1, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:30
Класика от "А" Професионална футболна група: Левски - ЦСКА (14-15), повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00
Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Престън Норт Енд, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата -"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00
Италия, Серия А: Ювентус - Дженоа
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00
Футбол: Септември - Созопол, мач от Втора професионална лига, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:40
Футбол: Среща-реванш от четвъртфиналите на Лига Европа
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00
Италия, Серия А: Милан - Емполи
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:30
"Да скъсаш мрежата" предаване за английски футбол (2016-17), 32-и епизод
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
17:00
Футбол: Тулуза - Ница, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
17:00
Футбол: Черно море - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:00
Футбол: Ботев Пловдив - Верея, полуфинален мач реванш за Купата на България, директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:00
Италия, Серия А: Фиорентина - Интер
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:45
Футбол, МЛС: ЛА Галакси - Сиатъл
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:00
Футбол: Лион - Монако, мач от френската Лига 1, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00
Футбол, МЛС: Обзор на седмицата
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00
Италия, Серия А - обзор
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:30
"ФИФА футбол магазин"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:30
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2016-17), 39-и епизод, директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:30
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:45
Футбол: Арсенал - Лестър Сити, мач от английската Висша Лига, директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:45
Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Фулъм, мач от Чемпиъншип, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:00
Класика от "А" Професионална футболна група: Литекс - Лудогорец (14-15), повторениес
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:30
Футбол, МЛС: НЙ Сити - Орландо
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:30
Футбол: Ботев Пловдив - Верея, полуфинален мач реванш за Купата на България, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:30
Футбол, МЛС: Обзор на седмицата
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
Филмите днес
Повече не искам да виждам предаванията в тази кутия
Футболните мачове днес
Повече не искам да виждам предаванията в тази кутия
Сериалите
Сериалите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Теленовелите
Теленовелите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Научнопопулярните филми
Научнопопулярните филми днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Токшоу предаванията
Токшоу предаванията днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Баскетболните мачове
Баскетболните мачове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Волейболните мачове
Волейболните мачове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Тенис срещите
Тенис срещите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Зимните спортове
Зимните спортове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Формула 1 състезанията
Формула 1 състезанията днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Най-популярни предавания
ТВ Новини / Актуално