Вход Запомни ме
Нова Регистрация
25 Май, Четвъртък, 17:27 часа
Търси предаване

Програма на всички Футболни мачове

за Петък, 26 Май 2017 Сподели във Facebook Сподели във Facebook!

00:05
Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Германия - Мексико
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
00:40
"Светът на Висшата Лига", предаване за английски футбол (2016-17), 41-и епизод, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
01:30
Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Франция - Виетнам
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
01:30
Италия, Серия А: Милан - Болоня
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
02:30
Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Франция - Виетнам
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
03:00
Класика от "А" Професионална футболна група - Локомотив София - Лудогорец (2014-15), повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
03:20
Италия, Серия А: Киево - Рома
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
04:00
Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Франция - Виетнам
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
05:30
Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Франция - Виетнам
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
07:00
Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Франция - Виетнам
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
07:00
Футбол: Шапекоенсе - Палмейрас (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00
Футбол: Саутхямптън - Стоук Сити, мач от английската Висша Лига, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:15
Футбол, МЛС: Обзор на седмицата
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:45
"ФИФА футбол магазин"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00
Италия, Серия А: Киево - Рома
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:30
Футбол: Лудогорец - Ботев Пловдив, финал за Купата на България, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:45
Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Германия - Вануату, пряко
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:00
Италия, Серия А: Наполи - Фиорентина
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:05
Футбол: Екзитър Сити - Карлайл Юнайтед, втори полуфинален мач реванш от плейофите на английската Лига 2, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:30
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2016-17), 43-и епизод, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:00
Футбол: Суонси Сити - Уест Бромич Албиън, мач от английската Висша Лига, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:30
Футбол: Верея - Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:45
Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Англия - Корея, пряко
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00
Футбол: Рен - Монако, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00
Италия, Серия А: Милан - Болоня
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:00
Футбол: Арсенал - Евертън, мач от английската Висша Лига, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:10
Футбол: Аякс - Манчестър Юнайтед - финал на "Лига Европа"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:30
Футбол: Дунав - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00
Футбол: Нанси - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00
Италия, Серия А: Лацио - Интер
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
17:45
Футбол: Плейофен мач от Първа професионална лига, директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:00
Италия, Серия А: Ювентус - Кротоне
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:05
Футбол: Лутън Таун - Блекпул, първи полуфинален мач реванш от плейофите на английската Лига 2, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:30
"Преди кръга", предаване за български футбол (2016-17), 34-и епизод, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:30
Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Англия - Корея
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:30
Футбол: Атлетико /М/ - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00
Италия, Серия А - преди кръга
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00
Преди кръга за Купата на Футболната асоциация (2016-17), 8-и епизод
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00
Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Германия - Вануату
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00
Футбол: Мач от Първа професионална лига, директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00
Футбол: Марсилия - Бастия, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:30
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:40
Световно първенство по плажен футбол репортаж
21:20
Футбол, Втора Бундеслига: Бараж за оставане, пряко
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:30
Футбол, МЛС: Обзор на седмицата
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:30
Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:00
Футбол: Бразилско първенство по футбол - обзор на изминалия кръг
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:15
Футбол: Лориен - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:30
Класика от "А" Професионална футболна група - Левски - ЦСКА (2014-15), повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:00
Футбол: Мач от Първа професионална лига, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:40
Италия, Серия А: Ювентус - Кротоне
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:45
Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Англия - Корея
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
Филмите днес
Повече не искам да виждам предаванията в тази кутия
15:10HBO: "Отмъстителите", фантастичен екшън, САЩ, ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:15HBO 2: "Мостът на шпионите", драма - трилър, СА...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:45Cinemax: "Колос", екшън - трилър, Великобритания,...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:45TV1000: Фенът, САЩ, екшън/драма/спортен, с Робър...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00Diema: "Снайперистът 3" - екшън с уч. на Том Бе...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00KinoNova: "Договорът" - екшън с уч. на Морган Фри...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:30bTV Cinema: "Островът на изгубените души" - фанта...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
17:00Vivacom Arena: Бандити - Комедия, Криминален, 200...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
17:30TV1: Научнопопулярни филми
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
17:35HBO: "Любов и приятелство", романтична драма, ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
17:35Cinemax: "Изпепеляване", драма, Индия, 2015; реж....
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
17:40TV1000: Код "Меркурий", САЩ, екшън/драма/трилър, ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:00TV1: Документален филм на Елена Димитрова
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:20HBO 2: "Търсенето на Дори", анимационна комедия...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:30bTV Cinema: "Анализирай това" -комедия, криминале...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:00bTV Comedy: "Смърфовете" - анимация
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:00HMTV: Лицата на разузнаването – 2 част /докуме...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:00Vivacom Arena: Любов, Сватба, Брак - Комедия, 201...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:10HBO: "Десет хиляди светии", комедийна драма, ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:30Cinemax: "Аномалиса", комедийна драма, САЩ, 2015;...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
Виж всички Филми днес
Футболните мачове днес
Повече не искам да виждам предаванията в тази кутия
15:25BNT HD: Аякс - Манчестър Юнайтед - финал...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00Ring.BG: Италия, Серия А: Киево - Рома
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
17:00Diema Sport 2: Челси - Съндърланд, мач от англи...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:00Ring.BG: Италия, Серия А: Милан - Болоня
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:05Nova Sport: Екзитър Сити - Карлайл Юнайтед, ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:30Eurosport 2: Футбол, Световно първенство за младе...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предава...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00Diema Sport 2: "Светът на Висшата Лига", предаван...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00Diema Sport: "Преди кръга", предаване за българск...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00BNT HD: Аякс - Манчестър Юнайтед - финал...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00Nova Sport: Пари Сен Жермен - Каен, мач от ф...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:30Ring.BG: Италия, Серия А - обзор
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:30Film Plus: Атлетико /М/ - Атлетик /Б/ (Прим...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:00Diema Sport: Лудогорец - Ботев Пловдив, финал...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:15Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: Бараж за оставан...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:20Eurosport: Футбол, Световно първенство за младежи...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:15Nova Sport: Марсилия - Бастия, мач от френск...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:30Film Plus: Спорт Ресифе - Крузейро (Бразилс...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:40Diema Sport 2: Манчестър Юнайтед - Кристъл Пала...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:00Eurosport: Футбол, Световно първенство за младежи...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
Виж всички Футболни мачове днес
Сериалите
Сериалите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Теленовелите
Теленовелите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Научнопопулярните филми
Научнопопулярните филми днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Токшоу предаванията
Токшоу предаванията днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Баскетболните мачове
Баскетболните мачове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Волейболните мачове
Волейболните мачове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Тенис срещите
Тенис срещите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Зимните спортове
Зимните спортове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Формула 1 състезанията
Формула 1 състезанията днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Най-популярни предавания
ТВ Новини / Актуално