Нова Регистрация
24 Юли, Понеделник, 07:46 часа
Търси предаване

Програма на всички Футболни мачове

за Петък, 28 Юли 2017 Сподели във Facebook Сподели във Facebook!

00:00
"Преди кръга", предаване за български футбол (2017-18), 3-и епизод, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
00:45
Футбол, Европейско първенство (жени): Португалия - Англия
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
01:30
УЕФА Лига Европа: Синт Етиен - Манчестър Юн
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
02:30
Футбол, Европейско първенство (жени): Шотландия - Испания
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
03:20
УЕФА Лига Европа: Зенит - Андерлехт
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
04:00
Футбол, Европейско първенство (жени): Шотландия - Испания
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
05:30
Футбол, Европейско първенство (жени): Шотландия - Испания
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:30
"ФИФА футбол магазин"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
07:00
Футбол, Европейско първенство (жени): Португалия - Англия
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
07:00
Футбол: Атлетико /Минейро/ - Васко да Гама (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 3-и епизод, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00
Футбол: Тотнъм Хотспър - Евертън, мач от английската Висша Лига, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:15
Футбол, Европейско първенство (жени): Шотландия - Испания
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:00
"ФИФА футбол магазин"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:30
Футбол, Европейско първенство (жени): Португалия - Англия
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00
Футбол: Лион - Лориен, мач от френската Лига 1, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00
Футбол: Апоел Беер Шева - Лудогорец, първи мач от третия квалификационен кръг на Шампионската лига, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
11:00
Футбол, Европейско първенство (жени): Шотландия - Испания
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:00
"Преди кръга", предаване за български футбол (2017-18), 3-и епизод, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:05
Футбол: Карлайл Юнайтед - Екзитър Сити, първи полуфинален мач от плейофите на Чемпиъншип, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:30
"Светът на Висшата Лига", предаване за английски футбол (2017-18), 4-и епизод, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:00
Футбол: ЦСКА - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:00
Футбол: Манчестър Сити - Хъл Сити, мач от английската Висша Лига, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:15
Футбол, Европейско първенство (жени): Шотландия - Испания
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00
Футбол: Пари Сен Жермен - Гингам, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:30
Футбол, Европейско първенство (жени): Португалия - Англия
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:00
Футбол: Ботев Пловдив - Маритимо, първи мач от третия квалификационен кръг на Лига Европа, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:30
"ФИФА футбол магазин"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00
Футбол, МЛС: Обзор на седмицата
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00
Футбол: Анже - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:30
Футбол, Европейско първенство (жени): Португалия - Англия
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
17:00
Класика от "А" Професионална футболна група - Ботев Пловдив - ЦСКА (2014-15), повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
17:00
Футбол: Стоук Сити - Ливърпул, мач от английската Висша Лига, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:00
Футбол, Европейско първенство (жени): Шотландия - Испания
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:05
Футбол: Рединг - Фулъм, полуфинален мач реванш от плейофите на Чемпиъншип, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:45
Футбол: Мач от Първа професионална лига, директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:00
Футбол: АФК Борнемут - Челси, мач от английската Висша Лига, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:00
"ФИФА футбол магазин"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:00
Футбол: Септември - Славия, мач от Първа професионална лига, директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:00
Футбол: Съндърланд - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша Лига, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:30
Футбол, Европейско първенство (жени): Русия - Германия
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:00
Футбол: Атлетико /Минейро/ - Васко да Гама (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:00
"ФИФА футбол магазин"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:30
Футбол - Купа на конфедерациите: Чили - Германия, финал
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:30
Футбол: Черно море - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:45
Футбол, Европейско първенство (жени): Шотландия - Испания
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
Филмите днес
Повече не искам да виждам предаванията в тази кутия
06:00bTV Action: "Костенурките Нинджа" - анимация
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:00Vivacom Arena: Пчеличката Мая: Филмът - Анимация,...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
07:00BNT 2: Рицарска история концерт под диригентств...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
07:00Cinemax: "Всичко, което сте искали да знаете за с...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
07:00HBO 2: "Коледната песен на Мъпетите", семейна к...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
07:00HBO: "Джем и холограмите", музикална драма, С...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
07:30TV1000: Легендата за Десперо, Великобритания, пр...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00Vivacom Arena: История с пчели - Анимация, Комеди...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:30HBO 2: "Сърцето на дракона 3: Проклятието на ма...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:30Cinemax: "Дебелака и Малчугана", историческа драм...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:30bTV Cinema: "Щатски шерифи" - екшън, криминален, ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:05TV1000: Местни новини, САЩ, драма, 2001
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:30Vivacom Arena: Цветна мозайка - Комедия, Семеен, ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:55HBO: "Наследството на Борн", екшън - трилър, ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00bTV Comedy: "Джуно" - драма, комедия (САЩ, 2007),...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:10HBO 2: "Безкраен биполяр", комедийна драма, САЩ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:25BNT 2: Съвременници: "Прохождането" документале...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:30BNT World: Притури се планината документален филм...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:35Cinemax: "Изпепеляване", драма, Индия, 2015; реж....
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:50TV1000: Налице и наопаки, САЩ, комедия/фентъзи, ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
Виж всички Филми днес
Футболните мачове днес
Повече не искам да виждам предаванията в тази кутия
07:00Eurosport: Футбол, Европейско първенство (жени): ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
07:00Film Plus: Витория - Шапекоенсе (Бразилско ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00Ring.BG: Италия, Серия А - обзор на сезона
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00Diema Sport: ЦСКА - Лудогорец, мач от Първа п...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00Diema Sport 2: Съндърланд - Манчестър Сити, мач...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:15Eurosport: Футбол, Европейско първенство (жени): ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:30Eurosport 2: Футбол, Европейско първенство (жени)...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00Nova Sport: Ница - Монпелие, мач от френскат...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00Film Plus: Барселона - Леганес (Примера Див...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00Diema Sport: Локомотив Пловдив - Левски, мач ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00Diema Sport 2: Уест Хям Юнайтед - Челси, мач от...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:00Diema Sport: Славия - Ботев Пловдив, мач от П...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:00Diema Sport 2: Евертън - Уест Бромич Албиън, ма...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:05Nova Sport: Брентфорд - Блекбърн Роувърс, ма...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за бъл...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00Nova Sport: Гингам - Монако, мач от френскат...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00Diema Sport 2: АФК Борнемут - Уест Хям Юнайтед, ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:00Diema Sport: Ботев Пловдив - Бейтар Йерусалим...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00Nova Sport: Лил - Бордо, мач от френската Ли...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00Diema Sport 2: Ливърпул - Бърнли, мач от англий...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
Виж всички Футболни мачове днес
Сериалите
Сериалите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Теленовелите
Теленовелите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Научнопопулярните филми
Научнопопулярните филми днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Токшоу предаванията
Токшоу предаванията днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Баскетболните мачове
Баскетболните мачове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Волейболните мачове
Волейболните мачове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Тенис срещите
Тенис срещите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Зимните спортове
Зимните спортове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Формула 1 състезанията
Формула 1 състезанията днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Най-популярни предавания
ТВ Новини / Актуално