Вход Запомни ме
Нова Регистрация
29 Април, Събота, 04:40 часа
Търси предаване

Програма на всички Футболни мачове

за Събота, 29 Април 2017 Сподели във Facebook Сподели във Facebook!

03:20
Италия, Серия А: Милан - Емполи
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:00
Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:30
Плажен футбол, Световно първенство: Португалия - Панама
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
07:00
"ФИФА футбол магазин"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00
УЕФА Лига Европа- магазинно предаване
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00
Футбол, Бундеслига: Байер - Шалке
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00
Футбол: Ботев Пловдив - Верея, полуфинален мач реванш за Купата на България, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:30
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:00
УЕФА Шампионска лига: Монако - Борусия Д
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00
Футбол: Лион - Монако, мач от френската Лига 1, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00
Футбол: Литекс - Лудогорец, полуфинален мач реванш за Купата на България, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
11:00
УЕФА Шампионска лига: Барселона - Ювентус
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
11:00
Футбол: Ейбар - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
11:45
Футбол: Среща-реванш от четвъртфиналите на Лига Европа
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:00
Футбол: Дунав - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:00
Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:00
УЕФА Шампионска лига: Реал М - Байерн М
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00
Футбол: Пари Сен Жермен - Монпелие, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата -"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00
Футбол: Нефтохимик - Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:00
УЕФА Шампионска лига: Лестър - Атлетико М
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:00
Футбол: Анже - Лион, мач от френската Лига 1, повторение
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
16:30
Футбол, Бундеслига: Борусия Д - Кьолн, пряко
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
17:00
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
17:00
Футбол: Левски - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:00
Футбол: Монако - Тулуза, мач от френската Лига 1, директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:30
Италия, Серия А - преди кръга
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
18:30
Футбол, Бундеслига: Лайпциг - Инголщадт
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:00
Италия, Серия А: Аталанта - Ювентус
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:30
Футбол, Бундеслига: Волфсбург - Байерн, пряко
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
19:30
Футбол: Кристъл Палас - Бърнли, мач от английската Висша Лига, директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
20:00
Футбол: Локомотив ГО - Берое, мач от Първа професионална лига, директно
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:00
Футбол: Гингам - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, директно , в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:45
Пряко: Футбол: Еспаньол - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2016/17)
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
21:45
ПРЯКО: Италия, Серия А: Торино - Сампдория
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
22:30
Футбол: Уест Бромич Албиън - Лестър Сити, мач от английската Висша Лига, запис
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:00
Футбол, МЛС: Орландо - Колорадо, пряко
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
23:00
Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип, запис
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
Филмите днес
Повече не искам да виждам предаванията в тази кутия
00:10KinoNova: "Северен апартамент" - трилър с уч. на ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
03:05HBO: "Бързи и яростни 7", екшън - трилър, САЩ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
03:25CBS Drama: "Огнен кръг" - игрален филм
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
03:45HBO 2: "Най-сладкото нещо", комедия, САЩ, 2002;...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
03:55TV1000: 8 щури нощи, САЩ, анимация/комедия/музик...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
04:00Hobby TV: Документален филм
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
04:00Vivacom Arena: Джакузи машина на времето - Комеди...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
04:20Cinemax: "Театърът представя II - Каржес", късоме...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
04:20BNT 2: Китай на фокус: Реката Янгдзъ документал...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
04:50Cinemax: "Мол Фландърс", романтична драма, САЩ, 1...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
05:00TV+: "Истории с животни: Кучешка история" - д...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
05:00bTV Action: "Дивият свят на Южна Африка: Провинци...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
05:05BNT World: Лястовиците научнопопулярен филм /п/
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
05:15HBO 2: "Натрапница", комедийна драма, САЩ, 2015...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
05:20HBO: "Отвлeчена: Историята на Хана Андерсън", ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
05:30bTV: "Пингвините от Мадагаскар" - анимация
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
05:30TV1: Научнопопулярни филми
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
05:55TV1000: Влюбени птичета, Нова Зеландия, комедия/...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:00SKAT: Документален филм
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:00bTV: "Костенурките Нинджа" - анимация
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
Виж всички Филми днес
Футболните мачове днес
Повече не искам да виждам предаванията в тази кутия
03:20Ring.BG: Италия, Серия А: Милан - Емполи
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:00Film Plus: Примера Дивисион - обзор на изми...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
06:30Eurosport 2: Плажен футбол, Световно първенство: ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
07:00Eurosport: "ФИФА футбол магазин"
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00Ring.BG: УЕФА Лига Европа- магазинно предаване
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: Байер - Шалке
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:00Diema Sport: Ботев Пловдив - Верея, полуфинал...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
08:30Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предава...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
09:00Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Монако - Борусия Д
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00Nova Sport: Лион - Монако, мач от френската ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
10:00Diema Sport: Литекс - Лудогорец, полуфинален ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
11:00Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Барселона - Ювенту...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
11:00Film Plus: Ейбар - Атлетик /Б/ (Примера Див...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
11:45BNT HD: Среща-реванш от четвъртфиналите ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
12:00Diema Sport: Дунав - Локомотив Пловдив, мач о...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:00Film Plus: Примера Дивисион - обзор на изми...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
13:00Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Реал М - Байерн М
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00Nova Sport: Пари Сен Жермен - Монпелие, мач ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
14:00Diema Sport: Нефтохимик - Пирин, мач от Първа...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
15:00Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Лестър - Атлетико ...
Добавете това предаване към личната си ТВ програма
 
 
Виж всички Футболни мачове днес
Сериалите
Сериалите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Теленовелите
Теленовелите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Научнопопулярните филми
Научнопопулярните филми днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Токшоу предаванията
Токшоу предаванията днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Баскетболните мачове
Баскетболните мачове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Волейболните мачове
Волейболните мачове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Тенис срещите
Тенис срещите днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Зимните спортове
Зимните спортове днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Формула 1 състезанията
Формула 1 състезанията днес
Искам да виждам тази кутия отворена
Най-популярни предавания
ТВ Новини / Актуално